Hjem › Arbeidsgivere › Telligen Infotech Inc.
Telligen Infotech Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Telligen Infotech Inc. leverte inn 13 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 12. Median tilbudt lønn: $101 750.
Sponser Telligen Infotech Inc. H-1B-visa?
Telligen Infotech Inc. leverte inn 13 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 19. mar. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $102 000 |
| Application Security Engineer | 2 | $116 950 |
| Financial Analyst | 2 | $93 000 |
| Java Developer | 2 | $95 000 |
| Software Engineer | 2 | $103 136 |
| Dot Net Developer | 1 | $101 500 |
| Full Stack Developer | 1 | $130 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $95 100 |
| FY2024 | 1 | $110 365 |
| FY2025 | 2 | $123 475 |
| FY2026 | 1 | $111 072 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Tysons, VA2
- Lake Hiawatha, NJ2
- Tempe, AZ2
- Frisco, TX1
- Tampa, FL1
- Cranberry Township, PA1
- Morrisville, NC1
- Durham, NC1
- Hackensack, NJ1
- Mechanicsburg, PA1
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $111 072 Nivå II | Tempe, AZ | 19. mar. 2026 | 19. mar. 2026 | Sertifisert |
| Application Security Engineer | $116 950 Nivå III | Mechanicsburg, PA | 1. aug. 2025 | 1. aug. 2025 | Sertifisert |
| Full Stack Developer | $130 000 Nivå II | Hackensack, NJ | 16. okt. 2024 | 16. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 365 Nivå II | Durham, NC | 14. feb. 2024 | 14. feb. 2024 | Sertifisert |
| Financial Analyst | $93 000 Nivå II | Tysons, VA | 8. jun. 2023 | 8. jun. 2023 | Sertifisert |
| Java Developer | $95 000 Nivå II | Lake Hiawatha, NJ | 7. jun. 2023 | 14. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $95 200 Nivå II | Tempe, AZ | 6. jun. 2023 | 6. jun. 2023 | Sertifisert |
| Java Developer | $95 000 Nivå II | Lake Hiawatha, NJ | 6. jun. 2023 | 13. jun. 2023 | Trukket |
| Financial Analyst | $93 000 Nivå II | Tysons, VA | 23. mai 2023 | 23. mai 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Developer | $102 000 Nivå II | Morrisville, NC | 18. apr. 2023 | 18. apr. 2023 | Sertifisert |
| Dot Net Developer | $101 500 Nivå III | Cranberry Township, PA | 13. mar. 2023 | 13. mar. 2023 | Sertifisert |
| Application Security Engineer | $116 950 Nivå III | Frisco, TX | 1. des. 2022 | 1. des. 2022 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 000 Nivå II | Tampa, FL | 28. okt. 2022 | 28. okt. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).