Hjem › Arbeidsgivere › Think Force 360 LLC
Think Force 360 LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Think Force 360 LLC leverte inn 18 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 18. Median tilbudt lønn: $98 914.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Think Force 360 LLC H-1B-visa?
Think Force 360 LLC leverte inn 18 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 14. mar. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $100 048 |
| Dev/Automation Tester | 2 | $106 319 |
| Software Engineer | 2 | $115 128 |
| Sr. DevOps Engineer | 1 | $98 904 |
| Java Developer | 1 | $101 192 |
| System Administrator | 1 | $94 390 |
| SAP Analyst | 1 | $95 597 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $105 997 |
| System Administrator-IT | 1 | $67 995 |
| Developer/Automation Tester | 1 | $96 366 |
| SAP Functional Analyst | 1 | $98 925 |
| Full Stack Java Developer | 1 | $105 997 |
| Technical Specialist | 1 | $85 238 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $98 904 |
| FY2024 | 8 | $101 192 |
| FY2025 | 4 | $98 998 |
| FY2026 | 2 | $108 212 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Irving, TX6
- Stamford, CT2
- Southfield, MI1
- Frisco, TX1
- Iselin, NJ1
- Houston, TX1
- Plano, TX1
- Little Rock, AR1
- Durham, NC1
- St. Augustine, FL1
- Westlake, TX1
- Delaware, OH1
Yrker
- Software Developers12
- Computer Systems Analysts3
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Engineers/Architects1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $131 186 Nivå II | Stamford, CT | 14. mar. 2026 | 13. apr. 2026 | Sertifisert |
| Technical Specialist | $85 238 Nivå II | Delaware, OH | 30. sep. 2025 | 6. okt. 2025 | Sertifisert |
| SAP Functional Analyst | $98 925 Nivå II | Irving, TX | 22. sep. 2025 | 27. sep. 2025 | Sertifisert |
| Full Stack Java Developer | $105 997 Nivå II | Westlake, TX | 30. jun. 2025 | 5. jul. 2025 | Sertifisert |
| Developer/Automation Tester | $96 366 Nivå II | St. Augustine, FL | 26. mar. 2025 | 1. apr. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer | $99 070 Nivå II | Stamford, CT | 12. mar. 2025 | 18. mar. 2025 | Sertifisert |
| SAP Analyst | $95 597 Nivå II | Houston, TX | 29. aug. 2024 | 3. sep. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Software Engineer | $105 997 Nivå II | Plano, TX | 15. jul. 2024 | 22. jul. 2024 | Sertifisert |
| System Administrator-IT | $67 995 Nivå II | Little Rock, AR | 12. jul. 2024 | 30. sep. 2024 | Sertifisert |
| Dev/Automation Tester | $117 832 Nivå II | Durham, NC | 10. jul. 2024 | 15. jul. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 17. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| System Administrator | $94 390 Nivå II | Iselin, NJ | 26. apr. 2024 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 16. okt. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192 Nivå II | Frisco, TX | 16. okt. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| Dev/Automation Tester | $94 806 Nivå II | Southfield, MI | 7. sep. 2023 | 12. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 20. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 19. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Sr. DevOps Engineer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 14. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).