Hjem › Arbeidsgivere › Tivity Health Services, LLC
Tivity Health Services, LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Tivity Health Services, LLC leverte inn 18 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 16. Median tilbudt lønn: $130 750.
Sponser Tivity Health Services, LLC H-1B-visa?
Tivity Health Services, LLC leverte inn 18 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 4. feb. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Senior Software Developer | 7 | $138 000 |
| Manager, Delivery | 3 | $133 000 |
| Senior DevOps Engineer | 2 | $123 428 |
| Software Developer | 1 | $95 139 |
| Sr. QA Analyst | 1 | $85 000 |
| Senior Data Engineering Architect | 1 | — |
| Sr. Business Intelligence Developer | 1 | $116 000 |
| Senior Data Engineer/Architect | 1 | $154 025 |
| Senior Manager, Outcomes Analysis | 1 | $124 033 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $111 820 |
| FY2024 | 8 | $143 416 |
| FY2025 | 3 | $133 000 |
| FY2026 | 3 | $124 033 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Software Developers8
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Business Intelligence Analysts2
- Database Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Data Scientists1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Developer | $134 000–$138 000 Nivå II | Chandler, AZ | 4. feb. 2026 | 9. jul. 2026 | Sertifisert |
| Senior DevOps Engineer | $124 000–$128 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 26. sep. 2025 | 20. mar. 2026 | Sertifisert |
| Manager, Delivery | $133 000–$137 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 20. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Manager, Delivery | $133 000–$137 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 8. mai 2025 | 16. okt. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Manager, Delivery | $133 000–$137 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 7. mai 2025 | 16. okt. 2025 | Trukket |
| Senior Software Developer | $143 983–$145 000 Nivå III | Chandler, AZ | 9. aug. 2024 | 31. jan. 2025 | Sertifisert |
| Senior Data Engineer/Architect | $154 025–$158 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 7. aug. 2024 | 3. feb. 2025 | Sertifisert |
| Senior DevOps Engineer | $122 856–$125 000 Nivå IV | Franklin, TN | 5. aug. 2024 | 1. des. 2024 | Sertifisert |
| Senior Manager, Outcomes Analysis | $124 033–$130 000 Nivå III | Franklin, TN | 2. aug. 2024 | 27. jan. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Data Engineering Architect | $156 312–$161 312 Nivå IV | Chandler, AZ | 19. mar. 2024 | 22. mar. 2024 | Trukket |
| Senior Software Developer | $143 416–$148 416 Nivå IV | Chandler, AZ | 17. jan. 2024 | 29. jan. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Developer | $143 515–$145 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 3. nov. 2023 | 30. apr. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Developer | $128 500–$130 000 Nivå II | Chandler, AZ | 3. jul. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| Senior Software Developer | $128 500–$130 000 Nivå II | Chandler, AZ | 12. apr. 2023 | 27. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $95 139–$96 000 Nivå II | Chandler, AZ | 20. des. 2022 | 8. jun. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Software Developer | $138 000–$146 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 6. sep. 2022 | 1. mar. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| Sr. QA Analyst | $85 000–$100 000 Nivå II | Spectrum, AZ | 27. apr. 2022 | 14. sep. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Sr. Business Intelligence Developer | $116 000–$125 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 28. mai 2021 | 19. jun. 2021 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).