Hjem › Arbeidsgivere › Twilio, Inc. › Software Engineer (L3)
Software Engineer (L3) hos Twilio, Inc.: H-1B-lønninger
129 søknader om arbeidsforhold for stillingen Software Engineer (L3) hos Twilio, Inc.. Medianlønn $176 982; midtre halvdel $163 369–$191 952.
Søknader (LCA)129
Medianlønn$176 982
Midtre halvdel av lønnsnivå$163 369–$191 952
10.–90. persentil$150 770–$204 004
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 26 | $173 912 |
| FY2024 | 35 | $169 004 |
| FY2025 | 47 | $180 000 |
| FY2026 | 18 | $194 026 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $202 591 Nivå IV | Fremont, CA | 23. jun. 2026 | 23. sep. 2026 | Sertifisert |
| $165 000 Nivå IV | Herndon, VA | 22. jun. 2026 | 29. jun. 2026 | Sertifisert |
| $214 771 | Santa Clara, CA | 18. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $203 843 Nivå III | San Francisco, CA | 11. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $206 892 Nivå II | Seattle, WA | 4. jun. 2026 | 5. jun. 2026 | Sertifisert |
| $206 892 Nivå II | Seattle, WA | 18. mai 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $206 892 Nivå III | Seattle, WA | 15. mai 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $185 005 Nivå IV | Colleyville, TX | 14. mai 2026 | 14. mai 2026 | Sertifisert |
| $187 907 Nivå IV | Cary, NC | 14. mai 2026 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| $163 052 Nivå IV | McKinney, TX | 27. apr. 2026 | 20. okt. 2026 | Sertifisert |
| $172 000 Nivå IV | Leander, TX | 23. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $160 000 Nivå IV | Paoli, PA | 21. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| $203 843 Nivå III | San Francisco, CA | 6. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $193 052 Nivå II | Milpitas, CA | 4. mar. 2026 | 3. sep. 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| $225 000 Nivå II | Los Altos, CA | 26. jan. 2026 | 9. feb. 2026 | Sertifisert |
| $195 000 Nivå IV | Georgetown, TX | 13. jan. 2026 | 26. jan. 2026 | Sertifisert |
| $166 412 Nivå IV | Fuquay Varina, NC | 6. jan. 2026 | 11. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 000 Nivå III | Boston, MA | 4. nov. 2025 | 14. nov. 2025 | Sertifisert |
| $160 000 Nivå IV | Dublin, OH | 19. sep. 2025 | 26. sep. 2025 | Sertifisert |
| $160 000 Nivå III | El Paso, TX | 27. aug. 2025 | 10. sep. 2025 | Sertifisert |
| $159 026 Nivå II | Sammamish, WA | 22. aug. 2025 | 1. sep. 2025 | Sertifisert |
| $139 027 Nivå IV | Mason, OH | 7. jul. 2025 | 29. nov. 2025 | Sertifisert |
| $134 971 Nivå III | Dallas, TX | 3. jul. 2025 | 31. des. 2025 | Sertifisert |
| $172 227 Nivå IV | Las Vegas, NV | 5. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $136 698 Nivå IV | Irvine, CA | 2. jun. 2025 | 9. jun. 2025 | Sertifisert |
| $158 100 Nivå IV | Raleigh, NC | 19. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $187 806 Nivå III | Bellevue, WA | 17. mai 2025 | 17. okt. 2025 | Sertifisert |
| $183 692 Nivå IV | New York, NY | 12. mai 2025 | 14. mai 2025 | Sertifisert |
| $174 850 Nivå III | Seattle, WA | 25. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $217 661 Nivå IV | San Francisco, CA | 17. apr. 2025 | 10. sep. 2025 | Sertifisert |
| $212 585 Nivå IV | Jersey City, NJ | 17. apr. 2025 | 16. okt. 2025 | Sertifisert |
| $172 227 Nivå IV | Dallas, TX | 15. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $175 725 Nivå IV | Medford, MA | 26. mar. 2025 | 12. sep. 2025 | Sertifisert |
| $175 432 Nivå IV | Atlanta, GA | 25. mar. 2025 | 19. sep. 2025 | Sertifisert |
| $206 816 Nivå IV | San Francisco, CA | 6. mar. 2025 | 8. aug. 2025 | Sertifisert |
| $195 015 Nivå IV | New York, NY | 27. feb. 2025 | 9. aug. 2025 | Sertifisert |
| $177 581 Nivå IV | Leander, TX | 27. feb. 2025 | 1. aug. 2025 | Sertifisert |
| $176 964 Nivå IV | Waukegan, IL | 14. feb. 2025 | 3. aug. 2025 | Sertifisert |
| $203 843 Nivå IV | Wakefield, MA | 13. feb. 2025 | 10. aug. 2025 | Sertifisert |
| $198 240 Nivå III | San Francisco, CA | 6. feb. 2025 | 2. aug. 2025 | Sertifisert |
| $191 117 Nivå III | San Francisco, CA | 28. jan. 2025 | 4. feb. 2025 | Sertifisert |
| $156 302 Nivå IV | Atlanta, GA | 23. jan. 2025 | 6. jun. 2025 | Sertifisert |
| $204 165 Nivå III | San Francisco, CA | 21. jan. 2025 | 18. jul. 2025 | Sertifisert |
| $209 069 Nivå IV | Bothell, WA | 17. jan. 2025 | 11. jul. 2025 | Sertifisert |
| $175 898 Nivå IV | Liberty Hill, TX | 17. jan. 2025 | 12. jun. 2025 | Sertifisert |
| $195 700 Nivå IV | Everett, WA | 17. jan. 2025 | 15. jun. 2025 | Sertifisert |
| $203 528 Nivå IV | Newcastle, WA | 15. jan. 2025 | 17. apr. 2025 | Sertifisert |
| $191 117 Nivå III | San Francisco, CA | 10. jan. 2025 | 4. feb. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $192 230 Nivå IV | McKinney, TX | 9. jan. 2025 | 13. mai 2025 | Sertifisert |
| $161 263 Nivå III | Castle Rock, CO | 8. jan. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| $163 296 Nivå IV | Chicago, IL | 8. jan. 2025 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| $180 000 Nivå IV | Cumming, GA | 26. des. 2024 | 10. feb. 2025 | Sertifisert |
| $183 509 Nivå II | Santa Clara, CA | 19. des. 2024 | 19. mai 2025 | Sertifisert |
| $184 856 Nivå IV | Irvine, CA | 18. des. 2024 | 17. jun. 2025 | Sertifisert |
| $172 559 Nivå III | Jersey City, NJ | 10. des. 2024 | 23. mai 2025 | Sertifisert |
| $199 718 Nivå III | San Francisco, CA | 10. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $176 607 Nivå III | Seattle, WA | 27. nov. 2024 | 17. mai 2025 | Sertifisert |
| $203 528 Nivå IV | Redmond, WA | 22. nov. 2024 | 17. apr. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $166 301 Nivå III | Redmond, WA | 6. nov. 2024 | 6. mai 2025 | Sertifisert |
| $155 709 Nivå IV | Liberty Hill, TX | 5. nov. 2024 | 11. nov. 2024 | Sertifisert |
| $193 175 Nivå III | Sunnyvale, CA | 5. nov. 2024 | 6. mai 2025 | Sertifisert |
| $180 000 Nivå IV | Brambleton, VA | 4. nov. 2024 | 18. nov. 2024 | Sertifisert |
| $178 130 Nivå IV | Round Rock, TX | 24. okt. 2024 | 18. apr. 2025 | Sertifisert |
| $193 538 Nivå IV | Seattle, WA | 25. sep. 2024 | 21. okt. 2024 | Sertifisert |
| $166 526 Nivå III | Mountlake Terrace, WA | 23. sep. 2024 | 30. sep. 2024 | Sertifisert |
| $169 000 Nivå IV | San Antonio, TX | 4. sep. 2024 | 16. sep. 2024 | Sertifisert |
| $207 270 Nivå IV | Bothell, WA | 23. aug. 2024 | 25. jan. 2025 | Sertifisert |
| $190 542 Nivå II | San Francisco, CA | 20. aug. 2024 | 24. jan. 2025 | Sertifisert |
| $177 000 Nivå IV | Mesa, AZ | 5. aug. 2024 | 9. sep. 2024 | Sertifisert |
| $190 542 Nivå II | Santa Clara, CA | 1. aug. 2024 | 24. jan. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $188 486 Nivå III | San Francisco, CA | 17. jul. 2024 | 20. des. 2024 | Sertifisert |
| $167 279 Nivå II | Erie, CO | 2. jul. 2024 | 6. des. 2024 | Sertifisert |
| $163 587 Nivå III | Arcadia, CA | 1. jul. 2024 | 15. okt. 2024 | Sertifisert |
| $200 908 Nivå II | San Francisco, CA | 18. jun. 2024 | 19. nov. 2024 | Sertifisert |
| $169 004 Nivå II | San Francisco, CA | 18. jun. 2024 | 9. nov. 2024 | Sertifisert |
| $216 375 Nivå IV | San Francisco, CA | 14. jun. 2024 | 24. okt. 2024 | Sertifisert |
| $123 781 Nivå IV | Warren, MI | 11. jun. 2024 | 18. jun. 2024 | Sertifisert |
| $214 652 Nivå II | San Francisco, CA | 31. mai 2024 | 24. nov. 2024 | Sertifisert |
| $178 787 Nivå IV | Portland, OR | 30. mai 2024 | 22. nov. 2024 | Sertifisert |
| $169 004 Nivå II | San Francisco, CA | 24. mai 2024 | 9. nov. 2024 | Sertifisert |
| $187 307 Nivå III | San Francisco, CA | 9. mai 2024 | 20. okt. 2024 | Sertifisert |
| $163 587 Nivå III | Arcadia, CA | 3. mai 2024 | 15. okt. 2024 | Sertifisert |
| $198 035 Nivå II | San Francisco, CA | 2. mai 2024 | 7. okt. 2024 | Sertifisert |
| $187 781 Nivå II | San Francisco, CA | 4. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $183 310 Nivå III | New York, NY | 1. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $155 418 Nivå III | Seattle, WA | 15. mar. 2024 | 25. jul. 2024 | Sertifisert |
| $149 529 Nivå III | Lakewood, CO | 15. mar. 2024 | 14. sep. 2024 | Sertifisert |
| $148 162 Nivå III | Denver, CO | 15. mar. 2024 | 14. sep. 2024 | Sertifisert |
| $182 154 Nivå III | San Francisco, CA | 14. mar. 2024 | 10. sep. 2024 | Sertifisert |
| $153 846 Nivå IV | McKinney, TX | 13. mar. 2024 | 31. aug. 2024 | Sertifisert |
| $152 069 Nivå IV | Littleton, CO | 27. feb. 2024 | 28. aug. 2024 | Sertifisert |
| $163 840 Nivå IV | Park Ridge, IL | 5. jan. 2024 | 14. jun. 2024 | Sertifisert |
| $150 770 Nivå IV | Cedar Park, TX | 14. des. 2023 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $165 325 Nivå II | San Francisco, CA | 13. nov. 2023 | 10. mai 2024 | Sertifisert |
| $163 840 Nivå IV | Park Ridge, IL | 9. nov. 2023 | 10. mai 2024 | Sertifisert |
| $184 576 Nivå IV | Cumming, GA | 7. nov. 2023 | 7. mai 2024 | Sertifisert |
| $150 770 Nivå IV | Cedar Park, TX | 31. okt. 2023 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| $186 380 Nivå III | San Francisco, CA | 20. okt. 2023 | 11. apr. 2024 | Sertifisert |
| $186 380 Nivå III | San Francisco, CA | 11. okt. 2023 | 11. apr. 2024 | Sertifisert |
| $186 380 Nivå III | San Francisco, CA | 29. sep. 2023 | 30. mar. 2024 | Sertifisert |
| $184 662 Nivå II | Sunnyvale, CA | 22. sep. 2023 | 9. feb. 2024 | Sertifisert |
| $181 272 Nivå III | San Francisco, CA | 22. sep. 2023 | 21. jan. 2024 | Sertifisert |
| $181 272 Nivå III | San Francisco, CA | 7. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $170 914 Nivå III | San Francisco, CA | 4. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $160 105 Nivå IV | Lone Tree, CO | 5. jun. 2023 | 12. nov. 2023 | Sertifisert |
| $183 547 Nivå III | San Francisco, CA | 5. jun. 2023 | 16. nov. 2023 | Sertifisert |
| $146 002 Nivå IV | Fuquay Varina, NC | 19. mai 2023 | 11. jun. 2023 | Sertifisert |
| $153 358 Nivå IV | Lone Tree, CO | 16. mai 2023 | 12. nov. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $165 000 Nivå IV | Austin, TX | 28. apr. 2023 | 11. mai 2023 | Sertifisert |
| $175 668 Nivå III | San Francisco, CA | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $172 824 Nivå III | San Francisco, CA | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $149 796 Nivå IV | Denver, CO | 15. mar. 2023 | 22. mar. 2023 | Sertifisert |
| — Nivå IV | San Francisco, CA | 1. mar. 2023 | 24. aug. 2023 | Sertifisert |
| $149 796 Nivå IV | Denver, CO | 24. feb. 2023 | 6. mar. 2023 | Sertifisert |
| $200 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 2. feb. 2023 | 31. jul. 2023 | Sertifisert |
| $175 687 Nivå III | San Francisco, CA | 2. feb. 2023 | 29. jul. 2023 | Sertifisert |
| — Nivå III | San Francisco, CA | 2. feb. 2023 | 29. jul. 2023 | Trukket |
| $175 687 Nivå III | San Francisco, CA | 27. jan. 2023 | 29. jul. 2023 | Trukket |
| $179 032 Nivå IV | Aurora, IL | 1. des. 2022 | 7. mar. 2023 | Sertifisert |
| $175 000 Nivå IV | Bellevue, WA | 6. okt. 2022 | 17. okt. 2022 | Sertifisert |
| $175 913 Nivå IV | San Francisco, CA | 26. apr. 2022 | 9. mai 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $187 014 Nivå IV | San Francisco, CA | 28. feb. 2022 | 27. aug. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $175 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 23. feb. 2022 | 9. mar. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $193 753 Nivå IV | San Francisco, CA | 17. feb. 2022 | 3. mar. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $153 772 Nivå III | San Francisco, CA | 22. des. 2021 | 17. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $153 772 Nivå III | San Francisco, CA | 20. des. 2021 | 17. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $150 000 Nivå III | Seattle, WA | 8. des. 2021 | 1. jan. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $140 000 | Denver, CO | 16. nov. 2020 | 16. nov. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
| $140 000 Nivå II | Denver, CO | 19. okt. 2020 | 2. nov. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
Software Engineer (L3) hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Twilio, Inc.
- Staff, Software Engineer (L4)$225 075
- Software Engineer (L2)$143 300
- Staff, Product Manager (L4)$207 630
- Principal, Software Engineer (L5)$252 622
- Manager, Software Engineering (L4)$216 778
- Senior Manager, Software Engineering (L5)$265 930
- Software Engineer (L1)$120 000
- Tech Lead (L4)$225 449
- Technical Account Manager 4$135 300
- Principal Solutions Engineer$161 779
- Software Engineer$143 850
- Staff, Technical Account Manager$131 948
- Technical Account Manager 3$112 515
- Tech Lead (L5)$264 000
- Business Systems Analyst (L3)$134 970
- Solutions Architect$175 147
- Principal, Product Manager (L5)$251 000
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).