Hjem › Arbeidsgivere › UT Southwestern Medical Center › Assistant Instructor
Assistant Instructor hos UT Southwestern Medical Center: H-1B-lønninger
53 søknader om arbeidsforhold for stillingen Assistant Instructor hos UT Southwestern Medical Center. Medianlønn $67 000; midtre halvdel $64 454–$71 565.
Søknader (LCA)53
Medianlønn$67 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$64 454–$71 565
10.–90. persentil$63 086–$81 200
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $65 000 |
| FY2024 | 13 | $66 228 |
| FY2025 | 15 | $68 000 |
| FY2026 | 12 | $76 500 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $83 500 Nivå I | Dallas, TX | 2. jun. 2026 | 1. sep. 2026 | Sertifisert |
| $80 000 Nivå II | Dallas, TX | 26. mai 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $70 344 Nivå I | Dallas, TX | 16. apr. 2026 | 12. okt. 2026 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå I | Dallas, TX | 16. feb. 2026 | 1. apr. 2026 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå II | Dallas, TX | 18. des. 2025 | 1. feb. 2026 | Sertifisert |
| $70 344 Nivå II | Dallas, TX | 13. nov. 2025 | 6. jan. 2026 | Sertifisert |
| $65 000 Nivå I | Dallas, TX | 3. nov. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $81 200 Nivå I | Dallas, TX | 30. sep. 2025 | 30. sep. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $68 964 Nivå II | Dallas, TX | 16. sep. 2025 | 1. des. 2025 | Sertifisert |
| $71 000 Nivå I | Dallas, TX | 17. jul. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $71 420 Nivå II | Dallas, TX | 16. jul. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $81 200 Nivå I | Dallas, TX | 29. mai 2025 | 24. sep. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $69 000 Nivå II | Dallas, TX | 27. mai 2025 | 1. sep. 2025 | Sertifisert |
| $95 787 Nivå I | Dallas, TX | 15. mai 2025 | 1. jul. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $81 149 Nivå II | Dallas, TX | 8. mai 2025 | 3. nov. 2025 | Sertifisert |
| $85 000 Nivå I | Dallas, TX | 17. jan. 2025 | 1. feb. 2025 | Sertifisert |
| $68 946 Nivå I | Dallas, TX | 20. des. 2024 | 7. mar. 2025 | Sertifisert |
| $66 492 Nivå I | Dallas, TX | 15. nov. 2024 | 21. feb. 2025 | Sertifisert |
| $68 000 Nivå I | Dallas, TX | 7. aug. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $64 000 Nivå I | Dallas, TX | 14. jun. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $67 000 Nivå I | Dallas, TX | 28. mai 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| $70 000 Nivå I | Dallas, TX | 23. mai 2024 | 29. jul. 2024 | Sertifisert |
| $68 000 Nivå I | Dallas, TX | 20. mai 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| $72 000 Nivå I | Dallas, TX | 16. mai 2024 | 1. jul. 2024 | Sertifisert |
| $63 000 Nivå I | Dallas, TX | 28. feb. 2024 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| $81 149 Nivå I | Dallas, TX | 14. feb. 2024 | 1. apr. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| $66 000 Nivå I | Dallas, TX | 16. jan. 2024 | 26. feb. 2024 | Sertifisert |
| $64 000 Nivå II | Dallas, TX | 20. nov. 2023 | 1. des. 2023 | Sertifisert |
| $60 780 Nivå I | Dallas, TX | 8. nov. 2023 | 7. mar. 2024 | Sertifisert |
| $66 200 Nivå I | Dallas, TX | 11. okt. 2023 | 1. nov. 2023 | Sertifisert |
| $66 228 Nivå II | Dallas, TX | 26. sep. 2023 | 1. des. 2023 | Sertifisert |
| $68 604 Nivå II | Dallas, TX | 26. sep. 2023 | 18. des. 2023 | Sertifisert |
| $81 200 Nivå II | Dallas, TX | 25. sep. 2023 | 28. nov. 2023 | Sertifisert |
| $68 000 Nivå II | Dallas, TX | 3. aug. 2023 | 28. nov. 2023 | Sertifisert |
| $66 000 Nivå II | Dallas, TX | 21. jul. 2023 | 15. jan. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| $63 860 Nivå II | Dallas, TX | 17. jul. 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $64 375 Nivå II | Dallas, TX | 13. jul. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $64 480 Nivå II | Dallas, TX | 26. mai 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $65 000 Nivå II | Dallas, TX | 9. mai 2023 | 17. sep. 2023 | Sertifisert |
| $62 500 Nivå II | Dallas, TX | 12. apr. 2023 | 14. mai 2023 | Sertifisert |
| $64 000 Nivå II | Dallas, TX | 1. mar. 2023 | 3. mai 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $67 000 Nivå II | Dallas, TX | 31. jan. 2023 | 1. mar. 2023 | Sertifisert |
| $155 000 Nivå I | Dallas, TX | 11. jan. 2023 | 1. mar. 2023 | Sertifisert |
| $67 000 Nivå I | Dallas, TX | 6. jan. 2023 | 1. feb. 2023 | Sertifisert |
| $66 000 Nivå II | Dallas, TX | 4. jan. 2023 | 1. feb. 2023 | Sertifisert |
| $62 500 Nivå I | Dallas, TX | 4. jan. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| $64 296 Nivå I | Dallas, TX | 16. des. 2022 | 16. jan. 2023 | Sertifisert |
| $64 296 Nivå I | Dallas, TX | 16. des. 2022 | 2. mar. 2023 | Trukket |
| $65 000 Nivå I | Dallas, TX | 1. des. 2022 | 1. jan. 2023 | Sertifisert |
| $60 000 Nivå II | Dallas, TX | 31. okt. 2022 | 1. des. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $64 296 Nivå I | Dallas, TX | 23. sep. 2022 | 16. nov. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $64 800 Nivå II | Dallas, TX | 20. jul. 2022 | 22. aug. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| $56 880 Nivå I | Dallas, TX | 25. jun. 2020 | 1. aug. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
Assistant Instructor hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos UT Southwestern Medical Center
- Postdoctoral Researcher$62 000
- Assistant Professor$191 800
- Instructor$74 450
- Research Scientist$69 200
- Research Associate$55 328
- Senior Research Associate$62 250
- Clinical Fellow$83 617
- Sr. Research Associate$64 428
- Senior Research Scientist$75 000
- Resident$63 222
- Associate Professor$230 000
- Data Scientist$82 000
- Computational Biologist II$84 472
- Computational Scientist$81 840
- Biostatistical Consultant$83 500
- Clinical Assistant Professor$235 000
- Sr. Research Scientist$77 000
- Clinical Medical Physics Resident$66 918
- Department Project Specialist$75 000
- Computational Scientist - BioHPC$86 275
- Computational Biologist$85 000
- Biostatistical Consultant II$85 000
- Research Engineer$55 182
- Clinical Fellow - ACGME$66 918
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).