H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › The Vanguard Group, Inc. › Application Engineer IV

Application Engineer IV hos The Vanguard Group, Inc.: H-1B-lønninger

23 søknader om arbeidsforhold for stillingen Application Engineer IV hos The Vanguard Group, Inc.. Medianlønn $155 000; midtre halvdel $152 496–$160 000.

Søknader (LCA)23
Medianlønn$155 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$152 496–$160 000
10.–90. persentil$148 762–$167 327

Etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20234$157 500
FY202410$155 228
FY20253$150 000
FY20264$160 462

Søknader

GrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
$153 358
Nivå IV
Malvern, PA6. mai 202611. sep. 2026Sertifisert
$167 327
Nivå IV
Malvern, PA11. nov. 20253. apr. 2026Sertifisert
$153 598Malvern, PA6. nov. 20253. mar. 2026Sertifisert
$169 015
Nivå IV
Plano, TX5. nov. 202517. apr. 2026Sertifisert
$169 770
deltid · Nivå IV
Malvern, PA4. nov. 202517. nov. 2025Sertifisert
$150 000Malvern, PA18. jun. 202521. jul. 2025Sertifisert
$149 821
Nivå IV
Malvern, PA4. jun. 20255. nov. 2025Sertifisert
$165 000
Nivå IV
Malvern, PA3. jun. 202523. jun. 2025Sertifisert
$154 029
Nivå IV
Malvern, PA24. jul. 202418. des. 2024Sertifisert
$160 000
Nivå IV
Plano, TX21. jun. 202422. jul. 2024Sertifisert
$156 428
Nivå IV
Plano, TX8. mai 202418. okt. 2024Sertifisert
$152 496
Nivå IV
Malvern, PA30. apr. 20244. jun. 2024Sertifisert
$159 084
Nivå IV
Malvern, PA25. apr. 20244. okt. 2024Sertifisert
$148 762
Nivå IV
Malvern, PA20. mar. 202423. aug. 2024Sertifisert
$141 194
Nivå IV
Malvern, PA14. mar. 202423. aug. 2024Sertifisert
$160 000
Nivå IV
Plano, TX23. jan. 202420. feb. 2024Sertifisert
$153 129
Nivå IV
Malvern, PA9. jan. 202428. jun. 2024Sertifisert
$153 129
Nivå IV
Malvern, PA9. jan. 202428. jun. 2024Trukket
$158 867
Nivå IV
Malvern, PA16. nov. 202313. mai 2024Sertifisert
$140 983
Nivå IV
Malvern, PA11. aug. 202311. sep. 2023Sertifisert
$155 000
Nivå IV
Charlotte, NC21. jul. 202321. aug. 2023Sertifisert
$171 780
Nivå IV
Plano, TX26. jun. 202324. jul. 2023Sertifisert
$160 000
Nivå IV
Malvern, PA16. feb. 202320. mar. 2023Sertifisert

Andre stillinger hos The Vanguard Group, Inc.

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).