H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Versa Networks, Inc. › Network Architect

Network Architect hos Versa Networks, Inc.: H-1B-lønninger

18 søknader om arbeidsforhold for stillingen Network Architect hos Versa Networks, Inc.. Medianlønn $160 590; midtre halvdel $144 944–$185 000.

Søknader (LCA)18
Medianlønn$160 590
Midtre halvdel av lønnsnivå$144 944–$185 000
10.–90. persentil$128 500–$186 472

Etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20235$130 000
FY20242$139 855
FY20258$173 090
FY20263$186 056

Søknader

GrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
$186 056–$193 654
Nivå III
Santa Clara, CA29. mai 20261. okt. 2026Sertifisert
$160 000–$252 516
Nivå II
Santa Clara, CA27. apr. 20261. okt. 2026Sertifisert
$240 000
Nivå IV
Brambleton, VA24. nov. 20255. jan. 2026Sertifisert
$185 000–$195 000
Nivå IV
McKinney, TX5. sep. 20256. okt. 2025Sertifisert
$185 000
Nivå IV
Bixby, OK26. aug. 202515. feb. 2026Sertifisert
$154 856–$175 000
Nivå IV
Prosper, TX13. aug. 20251. sep. 2025Sertifisert
$186 472–$194 816
Nivå III
Santa Clara, CA25. apr. 202523. aug. 2025Sertifisert
$144 830–$175 000
Nivå IV
Edina, MN15. jan. 202517. feb. 2025Sertifisert
$161 179–$176 818
Nivå IV
Chicago, IL31. des. 202420. jun. 2025Sertifisert
$161 179–$176 818
Nivå IV
Chicago, IL27. des. 202420. jun. 2025Sertifisert
$186 472–$212 816
Nivå III
Santa Clara, CA10. des. 202416. jan. 2025Sertifisert
$125 000
Nivå II
Haddon Heights, NJ26. jul. 202412. aug. 2024Sertifisert
$154 710–$161 618
Nivå II
Santa Clara, CA26. jun. 202415. nov. 2024Sertifisert
$130 000
Nivå II
Lakewood, CO29. aug. 202325. sep. 2023Sertifisert
$180 000
Nivå II
Thornton, CO2. aug. 202315. jan. 2024Sertifisert
$145 288–$177 320
Nivå II
Santa Clara, CA10. apr. 20231. okt. 2023Sertifisert
$117 187–$175 000
Nivå IV
Bixby, OK11. jan. 202315. feb. 2023Sertifisert
$130 000
Nivå II
Maplewood, NJ6. okt. 20227. nov. 2022Sertifisert

Network Architect hos alle arbeidsgivere →

Andre stillinger hos Versa Networks, Inc.

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).