Hjem › Arbeidsgivere › Victaulic Company
Victaulic Company: H-1B-lønninger og sponsering
Victaulic Company leverte inn 11 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 10. Median tilbudt lønn: $100 516.
Sponser Victaulic Company H-1B-visa?
Victaulic Company leverte inn 11 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 22. apr. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Victaulic Company: 3 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Branch Fabrication & Training Manager | 2 | $121 847 |
| Sr Project Engineer-Sustaining Engineering | 1 | $110 000 |
| Senior Supplier Quality Engineer | 1 | $111 384 |
| Quality Engineer II | 1 | $82 680 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $76 500 |
| Engineer | 1 | $73 950 |
| ERP Intelligence Analyst | 1 | $79 456 |
| Technical Lead, Sustaining Engineering | 1 | $150 000 |
| Project Manager-Engineering New Product Development | 1 | $103 959 |
| Data Systems Engineer | 1 | $97 074 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2024 | 4 | $96 340 |
| FY2025 | 3 | $97 898 |
| FY2026 | 4 | $100 516 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Mechanical Engineers6
- Industrial Engineers2
- Data Scientists1
- Project Management Specialists1
- Database Architects1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Systems Engineer | $97 074 Nivå I | West Jordan, UT | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Project Manager-Engineering New Product Development | $103 959 Nivå III | Easton, PA | 2. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Technical Lead, Sustaining Engineering | $150 000 Nivå IV | Easton, PA | 24. mar. 2026 | 6. apr. 2026 | Sertifisert |
| ERP Intelligence Analyst | $79 456 E-3 · Nivå I | Easton, PA | 17. feb. 2026 | 23. jun. 2026 | Sertifisert |
| Engineer | $73 950 Nivå I | Easton, PA | 4. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Branch Fabrication & Training Manager | $121 847 Nivå II | Justin, TX | 16. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Branch Fabrication & Training Manager | $91 208 Nivå I | Stafford, TX | 14. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Trukket |
| Manufacturing Engineer | $76 500 Nivå II | Duluth, GA | 7. aug. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Quality Engineer II | $82 680 Nivå II | Easton, PA | 1. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Senior Supplier Quality Engineer | $111 384 Nivå III | Easton, PA | 7. mar. 2024 | 6. sep. 2024 | Sertifisert |
| Sr Project Engineer-Sustaining Engineering | $110 000 Nivå II | Easton, PA | 12. okt. 2023 | 15. nov. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).