Hjem › Arbeidsgivere › Wayfair LLC › Senior Manager
Senior Manager hos Wayfair LLC: H-1B-lønninger
40 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Manager hos Wayfair LLC. Medianlønn $175 963; midtre halvdel $164 646–$185 090.
Søknader (LCA)40
Medianlønn$175 963
Midtre halvdel av lønnsnivå$164 646–$185 090
10.–90. persentil$159 298–$202 406
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 20 | $177 239 |
| FY2024 | 12 | $174 588 |
| FY2025 | 5 | $173 905 |
| FY2026 | 2 | $177 584 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $181 046 Nivå IV | Cedar Park, TX | 22. jan. 2026 | 21. jul. 2026 | Sertifisert |
| $174 122 Nivå IV | Boston, MA | 3. des. 2025 | 3. jun. 2026 | Sertifisert |
| $199 067 Nivå III | Boston, MA | 30. jun. 2025 | 10. jul. 2025 | Sertifisert |
| $199 067 Nivå III | Boston, MA | 30. jun. 2025 | 30. jun. 2025 | Trukket |
| $175 963 Nivå IV | Boston, MA | 22. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $166 683 Nivå IV | Boston, MA | 27. nov. 2024 | 9. mai 2025 | Sertifisert |
| $173 905 Nivå IV | Boston, MA | 22. okt. 2024 | 17. apr. 2025 | Sertifisert |
| $169 142 Nivå IV | Austin, TX | 26. sep. 2024 | 20. mar. 2025 | Sertifisert |
| $170 085 Nivå II | Boston, MA | 28. feb. 2024 | 13. aug. 2024 | Sertifisert |
| $152 490 Nivå III | Boston, MA | 24. jan. 2024 | 25. jul. 2024 | Sertifisert |
| $161 000 Nivå II | Boston, MA | 18. jan. 2024 | 18. jul. 2024 | Sertifisert |
| $194 116 Nivå II | Boston, MA | 10. jan. 2024 | 11. jul. 2024 | Sertifisert |
| $236 946 Nivå III | Boston, MA | 20. des. 2023 | 20. jun. 2024 | Sertifisert |
| $167 440 Nivå III | Boston, MA | 13. des. 2023 | 13. jun. 2024 | Sertifisert |
| $213 251 Nivå II | Boston, MA | 20. nov. 2023 | 20. mai 2024 | Sertifisert |
| $201 159 Nivå III | Boston, MA | 20. nov. 2023 | 20. mai 2024 | Sertifisert |
| $201 108 Nivå III | Boston, MA | 26. okt. 2023 | 26. apr. 2024 | Sertifisert |
| $171 500 Nivå III | Boston, MA | 17. okt. 2023 | 13. nov. 2023 | Sertifisert |
| $177 675 Nivå IV | Boston, MA | 13. okt. 2023 | 12. apr. 2024 | Sertifisert |
| $152 490 Nivå III | Boston, MA | 29. sep. 2023 | 4. mar. 2024 | Sertifisert |
| $161 000 Nivå II | Boston, MA | 13. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $161 000 Nivå II | Boston, MA | 11. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $152 490 Nivå II | Boston, MA | 11. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $177 710 Nivå III | Boston, MA | 21. aug. 2023 | 16. feb. 2024 | Sertifisert |
| $175 950 Nivå IV | Boston, MA | 12. jul. 2023 | 6. jan. 2024 | Sertifisert |
| $207 392 Nivå IV | Boston, MA | 26. mai 2023 | 23. jun. 2023 | Sertifisert |
| $161 000 Nivå III | Boston, MA | 24. mai 2023 | 5. jun. 2023 | Sertifisert |
| $174 225 Nivå IV | Boston, MA | 10. mar. 2023 | 7. sep. 2023 | Sertifisert |
| $232 300 Nivå IV | Boston, MA | 6. mar. 2023 | 24. mar. 2023 | Sertifisert |
| $190 000 Nivå IV | Boston, MA | 3. mar. 2023 | 3. aug. 2023 | Sertifisert |
| $176 839 Nivå IV | Boston, MA | 22. feb. 2023 | 4. jun. 2023 | Sertifisert |
| $149 500 Nivå IV | Boston, MA | 27. jan. 2023 | 26. jul. 2023 | Sertifisert |
| $182 144 Nivå IV | Boston, MA | 9. jan. 2023 | 9. jul. 2023 | Sertifisert |
| $162 610 Nivå IV | Boston, MA | 4. jan. 2023 | 3. jul. 2023 | Sertifisert |
| $184 800 Nivå IV | Boston, MA | 23. des. 2022 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| $184 800 Nivå IV | Boston, MA | 7. nov. 2022 | 4. mai 2023 | Sertifisert |
| $178 607 Nivå IV | Boston, MA | 3. nov. 2022 | 4. mai 2023 | Sertifisert |
| $177 639 Nivå II | Boston, MA | 25. okt. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $185 380 Nivå IV | Boston, MA | 18. okt. 2022 | 27. okt. 2022 | Sertifisert |
| $161 000 Nivå III | Boston, MA | 28. sep. 2022 | 2. mar. 2023 | Sertifisert |
Senior Manager hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Wayfair LLC
- Software Engineer II$170 506
- Software Engineer III$186 046
- Senior Analyst$126 072
- Senior Engineer$181 426
- Senior Software Engineer$191 798
- Software Engineer I$120 000
- Manager$145 420
- Machine Learning Scientist II$184 250
- Software Engineer$165 538
- Data Scientist II$135 300
- Senior Analyst, Global Business Analytics$119 543
- Software Engineering Manager$207 000
- Machine Learning Scientist$170 500
- Engineer II$161 500
- Analyst$91 400
- Data Scientist I$96 075
- Senior Manager, Software Engineering$202 886
- Associate Director$220 320
- Senior Product Manager$184 512
- Product Manager$138 679
- Senior Associate$99 356
- Manager, Global Business Analytics$142 851
- Analyst, Global Business Analytics$89 455
- Manager, Operations Business Analytics$140 454
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).