Hjem › Arbeidsgivere › Wipro VLSI Design Services, LLC
Wipro VLSI Design Services, LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Wipro VLSI Design Services, LLC leverte inn 55 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 54. Median tilbudt lønn: $126 464.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Wipro VLSI Design Services, LLC H-1B-visa?
Wipro VLSI Design Services, LLC leverte inn 55 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 25. mar. 2025. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Wipro VLSI Design Services, LLC: 25 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| VLSI Lead L1 | 14 | $126 464 |
| Systems Hardware Architect L2 | 7 | $126 464 |
| VLSI Engineer L3 | 7 | $126 464 |
| Domain Architect L1 | 5 | $116 043 |
| VLSI Engineer L2 | 3 | $126 464 |
| Domain Architect L2 | 2 | $140 442 |
| Solution Lead L1 | 2 | $103 095 |
| Systems Hardware Architect L1 | 2 | $139 038 |
| Systems Hardware Architect L3 | 2 | $163 114 |
| Senior Manager L1 | 1 | $140 442 |
| Test Engineer L3 | 1 | $113 110 |
| VLSI Engineer L4 | 1 | $104 562 |
| Lead Administrator L1 | 1 | $110 282 |
| Automation Lead L1 | 1 | $66 643 |
| Tools Consultant L2 | 1 | $86 400 |
| VLSI Lead | 1 | $126 984 |
| Delivery Manager L1 | 1 | $170 914 |
| Infrastructure Domain Architect L2 | 1 | $131 144 |
| Data Analyst L4 | 1 | $96 491 |
| VLSI lead 1 | 1 | $110 739 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 34 | $126 464 |
| FY2024 | 15 | $126 984 |
| FY2025 | 5 | $148 221 |
| FY2026 | 1 | $151 091 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Mountain View, CA29
- Santa Clara, CA6
- Lake Forest, CA4
- San Jose, CA3
- Austin, TX2
- Redmond, WA2
- Sunnyvale, CA2
- San Diego, CA1
- Mounds View, MN1
- Palo Alto, CA1
- Fremont, CA1
- Cupertino, CA1
- Mc Minnville, TN1
- Baltimore, MD1
Yrker
- Electronics Engineers, Except Computer38
- Computer Systems Engineers/Architects10
- Computer Programmers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Data Scientists1
- Business Intelligence Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Hardware Architect L3 | $178 006 Nivå III | Sunnyvale, CA | 25. mar. 2025 | 25. mar. 2025 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L1 | $151 091 Nivå II | Mountain View, CA | 7. mar. 2025 | 7. mar. 2025 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $151 091 Nivå II | Mountain View, CA | 28. okt. 2024 | 28. okt. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| VLSI Lead L1 | $151 091 Nivå II | Santa Clara, CA | 8. jul. 2024 | 8. jul. 2024 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 28. jun. 2024 | 28. jun. 2024 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 984 Nivå II | Sunnyvale, CA | 24. jun. 2024 | 24. jun. 2024 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $85 134 Nivå II | Mc Minnville, TN | 14. jun. 2024 | 14. jun. 2024 | Sertifisert |
| Data Analyst L4 | $96 491 Nivå II | Baltimore, MD | 15. mai 2024 | 15. mai 2024 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L1 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 23. apr. 2024 | 23. apr. 2024 | Sertifisert |
| VLSI lead 1 | $110 739 Nivå II | Redmond, WA | 17. apr. 2024 | 17. apr. 2024 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L2 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 5. mar. 2024 | 5. mar. 2024 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $110 739 Nivå II | Redmond, WA | 20. feb. 2024 | 20. feb. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| VLSI Lead L1 | $109 470 Nivå II | Austin, TX | 30. jan. 2024 | 30. jan. 2024 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $129 501 Nivå II | Palo Alto, CA | 6. des. 2023 | 6. des. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 26. okt. 2023 | 26. okt. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $129 501 Nivå II | Fremont, CA | 26. okt. 2023 | 26. okt. 2023 | Sertifisert |
| Delivery Manager L1 | $170 914 Nivå III | Mountain View, CA | 18. okt. 2023 | 18. okt. 2023 | Sertifisert |
| Infrastructure Domain Architect L2 | $131 144 Nivå II | Cupertino, CA | 3. okt. 2023 | 3. okt. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L1 | $131 144 Nivå II | Mountain View, CA | 21. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 15. sep. 2023 | 15. sep. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L1 | $131 144 Nivå II | Mountain View, CA | 14. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 14. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Tools Consultant L2 | $86 400 Nivå II | Lake Forest, CA | 4. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $126 984 Nivå II | Mountain View, CA | 30. aug. 2023 | 30. aug. 2023 | Sertifisert |
| Solution Lead L1 | $124 446 Nivå II | Mountain View, CA | 30. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Lead Administrator L1 | $110 282 Nivå II | Mountain View, CA | 12. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L2 | $140 442 Nivå III | Mountain View, CA | 29. apr. 2023 | 30. apr. 2023 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 21. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 19. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Automation Lead L1 | $66 643 Nivå II | Austin, TX | 18. apr. 2023 | 19. apr. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $100 256 Nivå II | Lake Forest, CA | 17. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Solution Lead L1 | $81 744 Nivå II | Mounds View, MN | 13. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 11. apr. 2023 | 11. apr. 2023 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 11. apr. 2023 | 11. apr. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $100 256 Nivå II | Lake Forest, CA | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $126 464 Nivå II | Santa Clara, CA | 9. mar. 2023 | 9. mar. 2023 | Sertifisert |
| Senior Manager L1 | $140 442 Nivå III | Mountain View, CA | 1. mar. 2023 | 1. mar. 2023 | Sertifisert |
| Test Engineer L3 | $113 110 Nivå II | Santa Clara, CA | 20. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $126 464 Nivå II | Santa Clara, CA | 19. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L4 | $104 562 Nivå II | San Diego, CA | 14. feb. 2023 | 14. feb. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L1 | $108 347 Nivå II | Santa Clara, CA | 10. feb. 2023 | 10. feb. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L1 | $108 347 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| Domain Architect L2 | $140 442 Nivå III | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $100 256 Nivå II | Lake Forest, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Engineer L3 | $126 464 Nivå II | Santa Clara, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| VLSI Lead L1 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Trukket |
| Systems Hardware Architect L2 | $126 464 Nivå II | Mountain View, CA | 2. des. 2022 | 2. des. 2022 | Sertifisert |
| Systems Hardware Architect L2 | $177 341 Nivå IV | Mountain View, CA | 29. nov. 2022 | 29. nov. 2022 | Sertifisert |
| Domain Architect L1 | $116 043 Nivå II | San Jose, CA | 3. jun. 2022 | 3. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| VLSI Engineer L3 | $124 176 Nivå II | San Jose, CA | 3. jun. 2022 | 3. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Systems Hardware Architect L3 | $148 221 Nivå III | San Jose, CA | 3. jun. 2022 | 3. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).