Hjem › Arbeidsgivere › Yubico Inc.
Yubico Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Yubico Inc. leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 24. Median tilbudt lønn: $183 000.
Sponser Yubico Inc. H-1B-visa?
Yubico Inc. leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 15. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Senior Hardware Engineer | 4 | $188 700 |
| Software Engineer | 3 | $200 800 |
| DevOps Engineer | 3 | $200 500 |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | 2 | $200 309 |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | 2 | $177 400 |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | 2 | $163 000 |
| Infrastructure Engineer II | 2 | $221 205 |
| Director, Product Management | 1 | $205 000 |
| Logistics Engineer | 1 | $111 592 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $200 800 |
| Security Engineer II | 1 | $165 975 |
| Systems Analyst | 1 | $148 528 |
| Product Manager, Hardware Engineering | 1 | $181 000 |
| Senior Product Manager, Hardware Engineering | 1 | $181 000 |
| Senior Solutions Engineer | 1 | $180 250 |
| Manager, Demand Planning | 1 | $163 000 |
| Senior Data Analyst | 1 | $150 000 |
| Logistics Manager | 1 | $150 000 |
| Manager, Software Engineering | 1 | $240 922 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $196 720 |
| FY2024 | 7 | $179 200 |
| FY2025 | 7 | $163 000 |
| FY2026 | 6 | $192 500 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Santa Clara, CA24
- Palo Alto, CA1
- San Diego, CA1
- Pittsburgh, PA1
- Moon Township, PA1
- Leander, TX1
- Watertown, MA1
Yrker
- Software Developers13
- Architectural and Engineering Managers5
- Computer Hardware Engineers4
- Industrial Production Managers4
- Logisticians2
- Sales Engineers1
- Data Scientists1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Infrastructure Engineer II | $221 205 | Santa Clara, CA | 15. mai 2026 | 22. okt. 2026 | Sertifisert |
| Infrastructure Engineer II | $221 205 | Santa Clara, CA | 27. apr. 2026 | 22. okt. 2026 | Trukket |
| Manager, Software Engineering | $240 922 | Santa Clara, CA | 23. feb. 2026 | 9. mar. 2026 | Sertifisert |
| Senior Hardware Engineer | $192 500 | Santa Clara, CA | 13. feb. 2026 | 5. mai 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| Logistics Manager | $150 000 | Santa Clara, CA | 15. jan. 2026 | 2. feb. 2026 | Sertifisert |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | $163 000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 13. jun. 2025 | 28. jul. 2025 | Sertifisert |
| Manager, Demand Planning & Process Optimization | $163 000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 23. mai 2025 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| Manager, Demand Planning | $163 000 H-1B1 (Singapore) | Santa Clara, CA | 13. mai 2025 | 9. jun. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Data Analyst | $150 000 Nivå III | Watertown, MA | 23. apr. 2025 | 12. mai 2025 | Sertifisert |
| Senior Hardware Engineer | $188 700 | Santa Clara, CA | 4. mar. 2025 | 5. mai 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Solutions Engineer | $180 250 Nivå IV | Leander, TX | 5. des. 2024 | 6. jan. 2025 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | $207 677 | Santa Clara, CA | 1. nov. 2024 | 15. nov. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Product Manager, Hardware Engineering | $181 000 | Santa Clara, CA | 26. jul. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| Systems Analyst | $148 528 H-1B1 (Singapore) · Nivå II | Santa Clara, CA | 17. jun. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| Senior Hardware Engineer | $188 700 Nivå III | Santa Clara, CA | 5. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | $177 400 Nivå I | Moon Township, PA | 23. apr. 2024 | 15. aug. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Product Manager, Software and Cloud Services | $177 400 Nivå I | Pittsburgh, PA | 23. apr. 2024 | 15. aug. 2024 | Trukket |
| Product Manager, Hardware Engineering | $181 000 | Santa Clara, CA | 11. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Security Engineer II | $165 975 Nivå II | San Diego, CA | 6. mar. 2024 | 15. mar. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Software Engineer | $200 800 | Santa Clara, CA | 9. okt. 2023 | 21. des. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $200 800 | Santa Clara, CA | 9. aug. 2023 | 21. des. 2023 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $200 500 | Santa Clara, CA | 9. aug. 2023 | 22. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $200 800 | Santa Clara, CA | 27. jul. 2023 | 21. des. 2023 | Avvist |
| DevOps Engineer | $200 500 | Santa Clara, CA | 27. jul. 2023 | 22. okt. 2023 | Avvist |
| Software Engineer | $200 800 | Santa Clara, CA | 24. jul. 2023 | 21. des. 2023 | Avvist |
| DevOps Engineer | $200 500 | Santa Clara, CA | 24. jul. 2023 | 22. okt. 2023 | Avvist |
| Senior Software Engineer - Systems Developer | $192 941–$195 000 Nivå IV | Santa Clara, CA | 7. mai 2023 | 5. jun. 2023 | Sertifisert |
| Logistics Engineer | $111 592–$125 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 4. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Senior Hardware Engineer | $185 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 22. nov. 2022 | 16. jan. 2023 | Sertifisert |
| Director, Product Management | $205 000 Nivå III | Palo Alto, CA | 19. des. 2019 | 8. jan. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).