Hjem › Arbeidsgivere › Yugady Technologies & Services Inc
Yugady Technologies & Services Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Yugady Technologies & Services Inc leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 27. Median tilbudt lønn: $88 442.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Yugady Technologies & Services Inc H-1B-visa?
Yugady Technologies & Services Inc leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 21. feb. 2024. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Yugady Technologies & Services Inc: 6 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 13 | $82 056 |
| Product Manager | 3 | $96 366 |
| Software Engineer | 2 | $91 260 |
| Programmer Analyst | 1 | $98 904 |
| Quality Engineer | 1 | $87 485 |
| SAP FICO Consultant | 1 | $134 992 |
| Graphic and UI Developer | 1 | $95 701 |
| Data Engineer | 1 | $82 056 |
| Software Engineer 3 | 1 | $82 056 |
| Quality Assurance Automation Engineer | 1 | $81 328 |
| Sales Engineer | 1 | $121 722 |
| Biomedical Engineer | 1 | $88 442 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 20 | $83 834 |
| FY2024 | 7 | $96 366 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Coppell, TX8
- Farmers Branch, TX2
- Tampa, FL2
- St. Louis, MO2
- Herndon, VA2
- Warren, MI2
- Sterling Heights, MI2
- Coopersburg, PA1
- Frisco, TX1
- Claymont, DE1
- Dallas, TX1
- Fort Worth, TX1
- New Orleans, LA1
- Mc Kinney, TX1
Yrker
- Software Developers20
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Sales Managers1
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $82 056–$94 038 Nivå I | Coppell, TX | 21. feb. 2024 | 26. feb. 2024 | Sertifisert |
| Product Manager | $96 366–$130 000 Nivå III | Sterling Heights, MI | 12. jan. 2024 | 17. jan. 2024 | Sertifisert |
| Product Manager | $96 366–$96 367 Nivå III | Sterling Heights, MI | 23. nov. 2023 | 27. nov. 2023 | Sertifisert |
| Product Manager | $96 366–$96 367 Nivå III | Warren, MI | 22. nov. 2023 | 27. nov. 2023 | Sertifisert |
| Sales Engineer | $121 722–$130 000 Nivå II | Warren, MI | 17. nov. 2023 | 27. nov. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192–$101 193 Nivå II | Mc Kinney, TX | 13. nov. 2023 | 20. nov. 2023 | Sertifisert |
| Biomedical Engineer | $88 442–$88 443 Nivå I | Herndon, VA | 26. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Data Engineer | $82 056–$82 057 Nivå I | New Orleans, LA | 22. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $82 056–$82 057 Nivå I | Coppell, TX | 11. sep. 2023 | 16. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $88 442–$88 443 Nivå I | Herndon, VA | 7. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer 3 | $82 056–$82 057 Nivå I | Coppell, TX | 7. sep. 2023 | 13. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $101 192 Nivå II | Coppell, TX | 1. sep. 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $81 328–$81 329 Nivå II | Coppell, TX | 11. aug. 2023 | 21. aug. 2023 | Sertifisert |
| Quality Assurance Automation Engineer | $81 328–$81 329 Nivå II | Farmers Branch, TX | 20. jul. 2023 | 24. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $82 056–$93 000 Nivå I | St. Louis, MO | 17. jul. 2023 | 17. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $82 056–$90 000 Nivå I | Coppell, TX | 6. jul. 2023 | 11. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $80 850–$80 851 Nivå I | Coppell, TX | 9. jun. 2023 | 16. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $80 850–$93 000 Nivå I | St. Louis, MO | 11. mai 2023 | 22. mai 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $80 850–$80 851 Nivå I | Coppell, TX | 11. mai 2023 | 22. mai 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $116 938–$116 939 Nivå III | Fort Worth, TX | 6. jan. 2023 | 13. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $104 624–$104 625 Nivå III | Tampa, FL | 6. jan. 2023 | 10. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $85 613–$85 614 Nivå II | Tampa, FL | 4. jan. 2023 | 10. jan. 2023 | Sertifisert |
| Programmer Analyst | $98 904–$98 905 Nivå II | Farmers Branch, TX | 20. des. 2022 | 28. des. 2022 | Sertifisert |
| Quality Engineer | $87 485–$87 486 Nivå II | Coopersburg, PA | 6. des. 2022 | 7. des. 2022 | Sertifisert |
| SAP FICO Consultant | $134 992–$140 000 Nivå IV | Frisco, TX | 28. nov. 2022 | 28. nov. 2022 | Sertifisert |
| Graphic and UI Developer | $95 701–$95 702 Nivå II | Claymont, DE | 14. okt. 2022 | 21. okt. 2022 | Sertifisert |
| Software Developer | $116 938–$120 000 Nivå III | Dallas, TX | 30. sep. 2022 | 7. okt. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).