Hjem › Arbeidsgivere › Zap Surgical Systems, Inc.
Zap Surgical Systems, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Zap Surgical Systems, Inc. leverte inn 10 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 10. Median tilbudt lønn: $156 150.
Sponser Zap Surgical Systems, Inc. H-1B-visa?
Zap Surgical Systems, Inc. leverte inn 10 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 11. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Manager, Quality Engineering | 2 | $170 043 |
| Sr. Clinical Applications Engineer | 1 | $150 000 |
| Software Engineer | 1 | $160 000 |
| User Interface Engineer | 1 | $117 568 |
| Sr. Quality Engineer | 1 | $155 000 |
| Sr. Regulatory Affairs Specialist | 1 | $160 000 |
| Software Quality Engineer | 1 | $111 363 |
| SQA Manager | 1 | $187 902 |
| Data Platform Integration Lead | 1 | $157 300 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $150 000 |
| FY2025 | 4 | $157 500 |
| FY2026 | 2 | $173 693 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Regulatory Affairs Managers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
- Software Developers1
- Web and Digital Interface Designers1
- Industrial Production Managers1
- Regulatory Affairs Specialists1
- Database Administrators1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Platform Integration Lead | $157 300 Nivå IV | San Carlos, CA | 11. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Manager, Quality Engineering | $190 086 Nivå II | San Carlos, CA | 8. apr. 2026 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| SQA Manager | $187 902 Nivå IV | San Carlos, CA | 11. sep. 2025 | 4. jan. 2026 | Sertifisert |
| Sr. Regulatory Affairs Specialist | $160 000 Nivå II | San Carlos, CA | 2. mai 2025 | 9. jun. 2025 | Sertifisert |
| Software Quality Engineer | $111 363 Nivå II | San Carlos, CA | 15. apr. 2025 | 13. sep. 2025 | Sertifisert |
| Sr. Quality Engineer | $155 000 Nivå II | San Carlos, CA | 21. nov. 2024 | 6. jan. 2025 | Sertifisert |
| User Interface Engineer | $117 568 Nivå II | San Carlos, CA | 17. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Manager, Quality Engineering | $150 000–$180 000 Nivå II | San Carlos, CA | 6. apr. 2023 | 15. mai 2023 | Sertifisert |
| Sr. Clinical Applications Engineer | $150 000–$190 000 Nivå IV | San Carlos, CA | 23. nov. 2022 | 30. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $160 000 Nivå II | San Carlos, CA | 27. sep. 2022 | 10. nov. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).