H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Business Intelligence Analysts › Mountain View, CA

Business Intelligence Analysts i Mountain View, CA: H-1B-lønninger

32 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Mountain View, CA. Medianlønn $142 438; midtre halvdel $126 000–$201 780.

Søknader (LCA)32
Medianlønn$142 438
Midtre halvdel av lønnsnivå$126 000–$201 780
10.–90. persentil$111 504–$238 000

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$90 000
Nivå II (kvalifisert)$118 022
Nivå III (erfaren)$142 438
Nivå IV (fullt kompetent)$220 000

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
ByteDance Inc.7$220 000
Snap Inc.4$142 438
Menlo Security, Inc.3$136 500
Udacity, Inc.2$145 000
Pure Storage, Inc.2$105 000
Omnicell, Inc.2$142 438
Adi Worldlink LLC2$114 777
Samsung Electronics America, Inc.2$150 500
Esperanto Technologies1$180 000
Twilio, Inc.1$207 120
Google LLC1$304 000
Addepar, Inc.1$220 000
Quora, Inc.1$116 043
Alrek Business Solutions Inc1$110 240
Consiga Technologies, Inc1$116 043
Aeva, Inc.1$240 000

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Mountain View, CA →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).