Hjem › Yrker › Computer Programmers › North Quincy, MA
Computer Programmers i North Quincy, MA: H-1B-lønninger
70 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i North Quincy, MA. Medianlønn $101 000; midtre halvdel $98 987–$104 368.
Søknader (LCA)70
Medianlønn$101 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$98 987–$104 368
10.–90. persentil$98 028–$115 100
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $85 799 |
| Nivå II (kvalifisert) | $101 000 |
| Nivå III (erfaren) | $115 138 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Wipro Limited | 36 | $100 630 |
| Tata Consultancy Services Limited | 10 | $105 000 |
| HCL America Inc | 3 | $98 123 |
| Fusion Plus Solutions Inc. | 3 | $101 000 |
| Nextgen IT Solutions Inc | 2 | $92 996 |
| Srivin Infosystems, Inc. | 1 | $96 000 |
| IBM Corporation | 1 | $114 774 |
| Apex IT Services, LLC | 1 | $85 799 |
| Xpedite Technologies, Inc. | 1 | $100 630 |
| R2 Technologies Corporation | 1 | $100 630 |
| Prowess IT Solutions LLC | 1 | $100 630 |
| VycerTech LLC | 1 | $100 630 |
| Digital Datum Inc | 1 | $101 000 |
| GenX Technocrats LLC. | 1 | $101 000 |
| MindQ, Inc. | 1 | $102 814 |
| Elite IT Technologies LLC | 1 | $103 000 |
| Unisoft Technology Inc. | 1 | — |
| Mastek Inc. | 1 | $110 000 |
| Kingston Technologies Inc | 1 | $102 814 |
| SMA Tech LLC | 1 | $114 400 |
| Emcube Technologies Inc | 1 | $102 814 |
Stillingstitler
- Technical Lead L127
- Developer13
- Developer L34
- Java Developer4
- Programmer Analyst - II3
- Developer L43
- Computer Programmer2
- Lead Engineer1
- Oracle DBA1
- Project Lead L11
- Software Developer1
- Application Developer1
- Senior DevOps Engineer1
- Big Data Engineer1
- Java Consultant / Programmer Analyst1
H-1B-sponsorer i North Quincy, MA →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).