Hjem › Yrker › Computer Systems Analysts › Northlake, TX
Computer Systems Analysts i Northlake, TX: H-1B-lønninger
28 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Northlake, TX. Medianlønn $126 000; midtre halvdel $101 974–$136 253.
Søknader (LCA)28
Medianlønn$126 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$101 974–$136 253
10.–90. persentil$94 099–$152 289
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $77 730 |
| Nivå II (kvalifisert) | $100 714 |
| Nivå III (erfaren) | $135 252 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $140 460 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| NVIDIA Corporation | 4 | $143 666 |
| Capgemini America Inc | 4 | $135 252 |
| Cognizant Technology Solutions US Corp | 3 | $126 402 |
| Wipro Limited | 3 | $100 714 |
| Fred Hutchinson Cancer Center | 2 | $120 856 |
| Ernst & Young U.S. LLP | 1 | $181 052 |
| LTIMindtree Limited | 1 | $86 861 |
| Accenture LLP | 1 | $122 179 |
| Synthesis Systems, Inc. | 1 | $165 000 |
| Allegis Group, Inc. | 1 | $143 815 |
| UST Global Inc | 1 | $126 000 |
| HCL Global Systems Inc | 1 | $98 925 |
| G-Sol LLC | 1 | $104 000 |
| Sysintelli Inc. | 1 | $99 000 |
| Compunnel Software Group, Inc | 1 | $104 000 |
| Infolance, Inc. | 1 | — |
| Nile Tech Inc | 1 | $77 730 |
Stillingstitler
- Business Systems Analyst4
- Systems Analyst3
- Business Systems Analyst 33
- Senior Manager JC452
- Senior Human Resources Information Systems (HRIS) Analyst2
- Computer Systems Analysts-KBGFJG29388-191
- System Analyst JC651
- Computer Systems Analyst1
- Senior Consultant-Tech & Impl Cons L11
- Business Architecture Associate Manager1
- Techno Functional Consultant L21
- Analyst Business Systems Senior Staff1
- Lead II - Software Engineering1
- SAP Consultant1
- Technical Systems Analyst1
H-1B-sponsorer i Northlake, TX →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).