Hjem › Yrker › Computer Systems Engineers/Architects › Hanover, MD
Computer Systems Engineers/Architects i Hanover, MD: H-1B-lønninger
53 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Hanover, MD. Medianlønn $145 119; midtre halvdel $122 283–$160 000.
Søknader (LCA)53
Medianlønn$145 119
Midtre halvdel av lønnsnivå$122 283–$160 000
10.–90. persentil$104 987–$170 502
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå II (kvalifisert) | $118 144 |
| Nivå III (erfaren) | $143 436 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $162 500 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Allegis Group, Inc. | 18 | $165 410 |
| TEKsystems Global Services, LLC | 8 | $140 825 |
| Ciena Corporation | 5 | $154 080 |
| Sagitec Solutions, LLC | 2 | $146 598 |
| Fidelis Software Solutions LLC | 2 | $102 850 |
| Soniks Consulting LLC | 2 | $125 351 |
| Elevance Health, Inc. | 2 | $113 650 |
| Compunnel Software Group, Inc | 2 | $106 875 |
| Ford Motor Company | 1 | $138 840 |
| Vimo Inc | 1 | $157 758 |
| Infrapod Technologies Inc | 1 | $100 984 |
| HCL America Inc | 1 | $156 466 |
| Meta Platforms, Inc | 1 | $169 484 |
| Panre Corporation | 1 | $118 144 |
| TEKsystems, Inc. | 1 | $145 000 |
| R3 Technology Inc | 1 | $136 000 |
| Capgemini America Inc | 1 | $148 000 |
| Procal Technologies Inc | 1 | $128 419 |
| Global Payment Holding Company | 1 | $104 666 |
| Nanocube Technologies LLC | 1 | $104 666 |
Stillingstitler
- IS Manager6
- Domain Architect5
- Practice Architect3
- Product Manager2
- Scrum Master2
- Manager2
- Systems Engineer2
- Sr Oracle Technical Architect2
- Ito Product Manager1
- Project Manager - Apps1
- Senior Cloud Operations Engineer1
- Lead, IT Applications1
- Lead, IT Network Engineering1
- Senior Analyst, IT Network Engineering1
- Agile Coach1
H-1B-sponsorer i Hanover, MD →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).