H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Management Analysts › Malvern, PA

Management Analysts i Malvern, PA: H-1B-lønninger

22 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Malvern, PA. Medianlønn $119 000; midtre halvdel $83 127–$131 063.

Søknader (LCA)22
Medianlønn$119 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$83 127–$131 063
10.–90. persentil$65 687–$162 441

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$65 208
Nivå II (kvalifisert)$83 660
Nivå III (erfaren)$118 000
Nivå IV (fullt kompetent)$132 788

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Biopeptek Pharmaceuticals LLC4$67 604
The Vanguard Group, Inc.3$128 253
CertainTeed LLC3$122 000
IQVIA Inc.2$132 788
Infosys Limited1$121 243
Nextcoder It Solutions, Inc1$82 950
Evalueserve, Inc1$120 000
Vishay Intertechnology, Inc.1$165 490
AK4 Networks LLC1$82 950
Msquare Technologies Inc1$86 216
BeaconFire Staffing Solutions Inc1$65 208
Accenture LLP1$193 200
Itstac, LLC1$83 658
Mi-Case PA, Inc.1$83 660

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Malvern, PA →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).