Hjem › Yrker › Mechanical Engineers › Pleasanton, CA
Mechanical Engineers i Pleasanton, CA: H-1B-lønninger
34 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Pleasanton, CA. Medianlønn $122 856; midtre halvdel $112 921–$141 466.
Søknader (LCA)34
Medianlønn$122 856
Midtre halvdel av lønnsnivå$112 921–$141 466
10.–90. persentil$94 786–$183 500
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $94 786 |
| Nivå II (kvalifisert) | $116 730 |
| Nivå III (erfaren) | $133 650 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $180 000 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| HCL America Inc | 8 | $116 678 |
| Omron Robotics and Safety Technologies, Inc. | 6 | $126 901 |
| Bio-Rad Laboratories, Inc. | 3 | $89 300 |
| Natus Medical Incorporated | 3 | $115 700 |
| Western Digital Technologies, Inc. | 3 | $116 730 |
| AbbVie Inc. | 2 | $168 170 |
| Tesla, Inc. | 2 | $255 309 |
| Rivian Automotive, LLC | 1 | $130 000 |
| Dassault Systemes Simulia Corp | 1 | $112 379 |
| Watson-Marlow America Manufacturing, Inc. | 1 | $200 974 |
| Tekion Corp | 1 | $137 000 |
| Intellectt, Inc. | 1 | $99 840 |
| 10x Genomics, Inc. | 1 | $185 000 |
| Calyxo, Inc. | 1 | $180 000 |
Stillingstitler
- Mechanical Engineer4
- Mechanical Engineer II3
- Mechanical Engineers - III3
- Engineer II2
- Senior Mechanical Engineer2
- Staff Engineer, Development Engineering2
- NPI Change Manager1
- Omron Robotics and Safety Technologies, Inc.1
- Manufacturing Engineer1
- SIMULIA Infrastructure, Energy & Materials Industry Process1
- Mechanical Engineers - I1
- Mechanical Engineers - II1
- Staff Engineer, Mechanical Design Engineering1
- Mechanical Design Engineering Manager1
- Staff Launch Mechanical Design Engineer1
H-1B-sponsorer i Pleasanton, CA →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).