Hjem › Yrker › Mechanical Engineers › San Leandro, CA
Mechanical Engineers i San Leandro, CA: H-1B-lønninger
26 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i San Leandro, CA. Medianlønn $137 301; midtre halvdel $114 546–$163 149.
Søknader (LCA)26
Medianlønn$137 301
Midtre halvdel av lønnsnivå$114 546–$163 149
10.–90. persentil$101 079–$171 751
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $91 770 |
| Nivå II (kvalifisert) | $116 023 |
| Nivå III (erfaren) | $138 000 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $165 939 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Cummins Inc. | 5 | $114 251 |
| Cuberg, Inc. | 4 | $163 000 |
| Vantage Robotics, Inc | 3 | $166 878 |
| Medical Instrument Development Laboratories, Inc. | 2 | $100 885 |
| Energy Recovery, Inc. | 2 | $142 804 |
| Silicon Valley Robotic Services | 1 | $149 999 |
| Gatik AI Inc. | 1 | $138 000 |
| Vantage Robotitcs, Inc | 1 | $126 901 |
| Rockwell Security Inc. | 1 | $84 500 |
| Nel Hydrogen Inc. | 1 | — |
| Sindoni Consulting & Management Services, Inc | 1 | $117 500 |
| Olson and Co. Steel | 1 | $163 149 |
| MightyFly Inc. | 1 | $166 878 |
| Pacific Fusion Corporation | 1 | $215 000 |
| SirenOpt Inc. | 1 | $120 000 |
Stillingstitler
- Sr Test & Reliability Engineer2
- Senior Sales Application Engineer2
- Head of Quality and Performance Engineering2
- R&D Engineer2
- Senior Mechanical Engineer2
- Project Manager - Engineering2
- Mechanical Engineer1
- Hardware Test and Validation Engineer1
- Mechanical Design & QA Engineer1
- Staff Thermal Engineer1
- Systems Engineer1
- Staff Battery Equipment Engineer1
- Project Manager, Battery Systems1
- Staff Battery Mechanical Engineer1
- Technical Support Manager1
H-1B-sponsorer i San Leandro, CA →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).