H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Mechanical Engineers › Tamuning, GU

Mechanical Engineers i Tamuning, GU: H-1B-lønninger

175 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Tamuning, GU. Medianlønn $57 600; midtre halvdel $50 690–$70 000.

Søknader (LCA)175
Medianlønn$57 600
Midtre halvdel av lønnsnivå$50 690–$70 000
10.–90. persentil$50 024–$80 000

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$50 690
Nivå II (kvalifisert)$58 427
Nivå III (erfaren)$70 000
Nivå IV (fullt kompetent)$80 000

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Core Tech Construction Corporation68$58 750
Core Tech International Corporation14$73 000
Pacific Rim Constructors, Inc.8$70 000
United Mechanical (gu), LLC8$52 499
Guam Advance Enterprises, Inc.7$50 690
WM Engineering Services, LLC6$48 734
Kinden Corporation5$50 700
Fargo Pacific, Inc.5$57 600
RMT Engineers, LLC5$50 357
Se Construction Corporation4$63 772
Generoso P. Unsay3$52 499
California Pacific Technical Services, LLC3$58 282
Environmental Chemical Corporation3$79 955
Citi Development & Construction, Inc.3$75 000
Pacific Energy Corporation3$58 344
JWS Refrigeration & Air Conditioning, Ltd.3$50 690
Sunyes Corporation2$50 024
Tri-Con Corporation2$48 922
Johndel International, Inc.2$50 357
Inland Builders Incorporated2$51 345
Snowflake Guam Co.2$49 068
Goodwind Development Corporation2$50 690
Guam Marine Services, Inc.2$85 800
Frontier Supply, Inc.2$49 068
Uxell Construction Inc.2$79 955
Coffman Engineers, Inc.1$79 830
P.H.R. Ken Micronesia, Inc.1$50 024
VALCON GUAM, LLC dba VALDEZ EQUIPMENT1$50 024
Oak Leaf Engineering Corp.1$66 560
Aptim Federal Services LLC1$100 000
Omicron International Incorporation1$58 427
American International Supply, Inc.1$75 000
P.H.R. Technical Services Inc.1$50 690
Valcon Guam LLC1$50 690

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Tamuning, GU →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).