H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Network and Computer Systems Administrators › San Ramon, CA

Network and Computer Systems Administrators i San Ramon, CA: H-1B-lønninger

31 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i San Ramon, CA. Medianlønn $110 100; midtre halvdel $105 040–$125 400.

Søknader (LCA)31
Medianlønn$110 100
Midtre halvdel av lønnsnivå$105 040–$125 400
10.–90. persentil$91 116–$139 985

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$86 778
Nivå II (kvalifisert)$107 535
Nivå III (erfaren)$133 319
Nivå IV (fullt kompetent)$156 666

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Tata Consultancy Services Limited4$105 040
EnergyBlock Inc.3$77 000
LTIMindtree Limited3$123 697
Pacific Gas and Electric Company2$130 653
Infosys Limited2$127 098
Silicon Staff IT Services Inc.2$133 319
MGT Impact Solutions LLC2$110 100
INTELENT INC (f.k.a SILICON STAFF IT SERVICES INC)2$145 289
tekAssembly Corporation1$97 000
LGL Technologies LLC1$96 304
Zendesk, Inc.1$116 844
LYNCIS Technologies Inc.1$105 040
Cira Infotech Inc.1$105 100
ARC Document Solutions, LLC1$111 000
Kingston Technologies Inc1$86 778
HSK Technologies Inc1$86 778
WiseTech Global (US) Inc.1$92 200
SAP America, Inc.1$124 782
Entmatrix, Inc.1$109 970

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i San Ramon, CA →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).