H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Software Developers › Bedford, TX

Software Developers i Bedford, TX: H-1B-lønninger

34 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Bedford, TX. Medianlønn $99 500; midtre halvdel $84 094–$112 923.

Søknader (LCA)34
Medianlønn$99 500
Midtre halvdel av lønnsnivå$84 094–$112 923
10.–90. persentil$82 170–$125 723

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$84 094
Nivå II (kvalifisert)$101 192
Nivå III (erfaren)$134 971
Nivå IV (fullt kompetent)$152 500

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Ustring Solutions LLC8$99 500
Velocity Tech Inc.6$84 094
Code Gravity LLC2$80 850
Snowsoft LLC2$84 095
Avive Solutions Inc.2$113 006
Octahedron LLC1$80 900
Charles Schwab & Company, Inc.1$152 500
Compunnel Software Group, Inc1—
MOURI Tech, LLC1$102 000
Randstad Digital, LLC1$148 000
S3 Technical Solutions Inc1$82 056
Invric Inc1$101 192
Everything Breaks Inc1$84 094
Akkodis, Inc.1$124 800
Humana Inc.1$112 923
TekLane Solutions Inc1$112 923
Dexperts Inc.1$93 600
PayPal, Inc.1$125 826
Rock Solid Funding, LLC1$134 971

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Bedford, TX →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).