Hjem › Yrker › Software Developers › Branchville, NJ
Software Developers i Branchville, NJ: H-1B-lønninger
24 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Branchville, NJ. Medianlønn $130 525; midtre halvdel $115 919–$143 060.
Søknader (LCA)24
Medianlønn$130 525
Midtre halvdel av lønnsnivå$115 919–$143 060
10.–90. persentil$109 283–$154 815
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $103 155 |
| Nivå II (kvalifisert) | $118 560 |
| Nivå III (erfaren) | $152 350 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Selective Insurance Company of America | 15 | $142 563 |
| Tech Mahindra (americas), Inc | 2 | $119 788 |
| Metrix IT Solutions INC | 1 | $109 283 |
| Novalink Solutions, LLC | 1 | $118 560 |
| Cascades Data Solutions Inc. | 1 | $115 918 |
| Saransh Inc | 1 | $116 000 |
| LTIMindtree Limited | 1 | $125 000 |
| Carman Solutions Group Inc | 1 | $103 210 |
| Sunus LLC | 1 | $132 000 |
Stillingstitler
- Software Developer3
- Senior Application Developer2
- ITS Application Specialist2
- ITS Applications Manager1
- IT Application Manager1
- ITS Team Leader1
- ITS Application Developer1
- Senior Infrastructure Engineering Specialist1
- ITS Senior Infrastructure Engineer Specialist1
- IT Technical Application Specialist1
- Technical Consultant1
- Sr. RPA Developer1
- Software Engineer1
- ITS Tech Applications Specialist1
- Software Architect1
H-1B-sponsorer i Branchville, NJ →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).