H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Software Developers › Chesterfield, VA

Software Developers i Chesterfield, VA: H-1B-lønninger

38 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Chesterfield, VA. Medianlønn $118 968; midtre halvdel $107 411–$144 676.

Søknader (LCA)38
Medianlønn$118 968
Midtre halvdel av lønnsnivå$107 411–$144 676
10.–90. persentil$100 163–$153 672

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$85 774
Nivå II (kvalifisert)$107 411
Nivå III (erfaren)$137 338
Nivå IV (fullt kompetent)$149 978

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Capgemini America Inc13$130 915
Antra, Inc.3$96 000
Cadent, LLC3$231 812
DPR Solutions Inc2$102 939
LGL Technologies LLC2$107 411
Ecolab Inc.1$152 800
Rocket Mortgage, LLC1$124 000
Nectar Info Tek LLC1$102 950
Randstad Digital, LLC1$120 000
Cotiviti, Inc.1$144 976
Chesterfield County Government1$118 968
Applet Systems LLC1$102 939
Globaltekforcecom Inc1$86 549
Ellucian Company LLC1$120 806
SoftCorp International, Inc.1$130 000
Bridgetown Consulting Group, Inc.1$107 890
Techevision LLC1$85 000
Universal Tech Solutions, Inc.1$108 000
Insight Global, LLC1—
Logicatech, Inc1$108 160

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Chesterfield, VA →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).