H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Software Developers › West Hollywood, CA

Software Developers i West Hollywood, CA: H-1B-lønninger

81 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i West Hollywood, CA. Medianlønn $160 822; midtre halvdel $132 610–$181 500.

Søknader (LCA)81
Medianlønn$160 822
Midtre halvdel av lønnsnivå$132 610–$181 500
10.–90. persentil$110 854–$190 000

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$109 818
Nivå II (kvalifisert)$137 000
Nivå III (erfaren)$170 325
Nivå IV (fullt kompetent)$181 500

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
Tinder LLC21$155 035
Match Group LLC13$181 500
InvestCloud, Inc.12$170 325
Grindr, LLC4$290 000
Pluto, Inc.3$176 134
Match Group Americas, LLC3$159 500
Live Nation Worldwide, Inc.2$167 082
Slalom, Inc.2$166 305
Pluto TV2$220 000
Tone Pay2—
Socialedge, Inc.1$130 000
TransUnion LLC1$102 544
RSM Technologies LLC1$102 544
Sundo LLC1$175 000
Op3n LLC1—
Selfbook, Inc.1$150 000
Kaizen ITech LLC1$121 320
Block, Inc.1$200 100
Stem Disintermedia Inc1$150 000
Kforce Inc.1$121 222
Match LLC1$115 000
Synergy Global Technologies Inc.1$152 000
Zelig Technology, LLC1$185 000
PayPal, Inc.1$201 136
BluePath Solutions, LLC1—
Ericsson Inc.1$184 558
Palo Alto Networks, Inc.1$160 822

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i West Hollywood, CA →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).