H1B-lønnsdata

Hjem › Yrker › Software Developers › Westmont, IL

Software Developers i Westmont, IL: H-1B-lønninger

49 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Westmont, IL. Medianlønn $132 480; midtre halvdel $105 591–$140 000.

Søknader (LCA)49
Medianlønn$132 480
Midtre halvdel av lønnsnivå$105 591–$140 000
10.–90. persentil$88 650–$145 733

Etter lønnsnivå

LønnsnivåMedianlønn
Nivå I (nyansatt)$81 744
Nivå II (kvalifisert)$109 080
Nivå III (erfaren)$140 000
Nivå IV (fullt kompetent)$145 000

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Arbeidsgivere

ArbeidsgiverLCA-erMedianlønn
rSTAR Technologies LLC.7$140 000
Gamma Technologies LLC4$113 152
The Northern Trust Company4$138 218
Jones Lang LaSalle Americas, Inc.3$144 704
Unicom Technologies Inc.3$102 690
Amba Systems2$140 000
DocuSign Inc.2$133 684
Microsoft Corporation2$146 743
Alphathena Inc.2$98 279
SNtial Technologies, Inc.2$108 160
iCrossing, Inc.1$135 000
Crash Champions LLC1$90 000
Tri Ventures, Inc. D/b/a Aquent LLC1$94 016
Xebia USA Inc.1$150 000
Fiserv Solutions, LLC1$120 725
Randstad Technologies, LLC1$110 000
Millennium Trust Company, LLC1$135 000
Centific Technologies, Inc.1$125 000
Backcountry.com, LLC1$135 000
Radiant Logic, Inc.1$210 120
Cultivate, Inc.1$81 744
HM Health Solutions, Inc.1$128 500
Aplomb Solutions LLC1$85 500
Mitchell International, Inc.1$127 754
Perficient, Inc.1$145 300
R Systems Inc.1$142 000
Alight Solutions LLC1$130 000
HTC Global Services Inc.1$108 077

Stillingstitler

H-1B-sponsorer i Westmont, IL →

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).