Hjem › Yrker › Statisticians › Newark, DE
Statisticians i Newark, DE: H-1B-lønninger
38 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Newark, DE. Medianlønn $118 643; midtre halvdel $91 176–$142 503.
Søknader (LCA)38
Medianlønn$118 643
Midtre halvdel av lønnsnivå$91 176–$142 503
10.–90. persentil$79 138–$166 175
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $78 973 |
| Nivå II (kvalifisert) | $91 215 |
| Nivå III (erfaren) | $120 500 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $137 093 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Sallie Mae Bank | 10 | $108 494 |
| American Air Liquide Inc. | 4 | $90 758 |
| SMB Business Development, Inc. | 4 | $106 822 |
| Vir Biotechnology, Inc. | 2 | $157 500 |
| JPMorgan Chase & Co. | 2 | $175 000 |
| QPS, LLC | 2 | $95 072 |
| Dollar Financial Group, Inc. | 2 | $120 000 |
| KeyBank National Association | 2 | $120 500 |
| University of Delaware | 2 | $82 641 |
| The PNC Financial Services Group, Inc. | 1 | $120 000 |
| Labcorp Drug Development Inc. | 1 | $109 762 |
| Bread Financial Payments, Inc. | 1 | $160 000 |
| Bank of America N.a. | 1 | $142 503 |
| Gilead Sciences, Inc. | 1 | $163 680 |
| SMB Shared Services, Inc. | 1 | $118 643 |
| Exelixis, Inc | 1 | $177 633 |
| Feather Technologies Inc | 1 | $137 093 |
Stillingstitler
- Manager, Statistical Modeling3
- Senior Manager, Statistical Modeling3
- Principal Statistical Programmer2
- Executive Director, Data Analyst2
- Quantitative Analytics Lead Associate2
- Statistical Analyst2
- Manager, Business Analysis2
- Portfolio Analytics & Strategy Specialist1
- Statistician I, Biostatistics1
- Data Science Associate1
- Data Scientist1
- Biostatistician II1
- Fraud Analytics Manager1
- Director, Machine Learning1
- Senior Manager, Machine Learning Scientist: Credit Risk1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).