Hjem › Stillinger › Chief Operations Officer
Chief Operations Officer: H-1B-lønninger
71 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Chief Operations Officer. Medianlønn $125 570; midtre halvdel $93 766–$169 750.
Søknader (LCA)71
Medianlønn$125 570
Midtre halvdel av lønnsnivå$93 766–$169 750
10.–90. persentil$77 370–$238 463
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Eco2Mix, Inc. | 3 | $110 000 |
| Birrell Street LLC | 3 | $135 000 |
| Big Time Coffee | 2 | $134 347 |
| SWIFT Sales Applications Inc. | 2 | $200 000 |
| Medorna Health Systems, Inc. | 2 | $198 000 |
| Breedr Inc | 2 | $183 000 |
| Systemone LLC | 2 | $155 000 |
| Dynatech Systems Inc. | 2 | $159 000 |
| Banter Network, Inc. | 2 | $98 040 |
| Socius Innovative Global Brains LLC | 2 | $96 000 |
| Tsicom LLC | 2 | $60 000 |
| Abyss Solutions USA Inc. | 2 | $205 000 |
| Cool Solutions Manufacturing, Inc. | 2 | $131 477 |
| Voicebit Inc | 2 | — |
| Use Fluency, Inc. | 2 | $83 200 |
| Fourday AI, Inc. | 2 | $72 480 |
| NexGen Families LLC | 1 | $150 000 |
| Synergy SAR LLC | 1 | $114 400 |
| InstantAlign Inc. | 1 | $85 000 |
| Taurus Services LLC | 1 | $275 000 |
| SecureBio, Inc. | 1 | — |
| Aroma'z Home Improvement, Inc. | 1 | $126 630 |
| Headwear USA LLC | 1 | $84 500 |
| SRR Group 2, LLC | 1 | $95 000 |
| Vector Trading LLC | 1 | $266 000 |
| LNG Resource Management USA Inc. | 1 | $175 000 |
| Modsiw Management of Texas Inc. | 1 | $157 500 |
| Rondo Energy, Inc. | 1 | $290 000 |
| Kayaan Corporation | 1 | $108 451 |
| Urban Soccer Holdings USA Inc. | 1 | $90 000 |
| Taiji Group USA, Inc. | 1 | $156 000 |
| GreenWaste Recovery, LLC | 1 | $339 498 |
| Hecker & Hall LLC | 1 | $87 214 |
| Sauce AI, Corp | 1 | — |
| ATS Operating, LLC | 1 | $246 376 |
| Lift Up the Vulnerable, Inc. | 1 | $102 898 |
| SPHX, Inc. | 1 | $102 274 |
| Zhang Medical PC | 1 | $76 128 |
| Tablogs Inc. | 1 | $80 267 |
| Identomat Inc. | 1 | $84 000 |
| Lgvp Management, LLC. | 1 | $400 000 |
| Bayes Impact | 1 | $160 000 |
| 4id Solutions USA Inc. | 1 | $110 000 |
| CZero, Inc. | 1 | $289 750 |
| Axiom Holographics North America Inc | 1 | $140 000 |
| Hoops CRM, Inc. | 1 | $73 000 |
| Trigg Minerals (USA) LLC | 1 | $90 064 |
| Prodigy Fire Solutions, Inc. | 1 | $120 000 |
| Bright Minds Biosciences LLC | 1 | $207 000 |
| Prodigy Wildfire Solutions, Inc. | 1 | $120 000 |
| Medical Services USA LLC | 1 | $75 000 |
| Altura Source, LLC | 1 | $150 000 |
| Topify AI Inc. | 1 | $124 509 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $83 200 |
| Nivå II (kvalifisert) | $112 200 |
| Nivå III (erfaren) | $129 428 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $198 000 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $148 000 |
| FY2024 | 21 | $126 630 |
| FY2025 | 22 | $110 000 |
| FY2026 | 13 | $120 000 |
Byer
- Austin, TX7
- New York, NY6
- Houston, TX5
- San Francisco, CA4
- Fresno, CA3
- Las Vegas, NV2
- Dallas, TX2
- Wenham, MA2
- Florence, MA2
- Marlton, NJ2
- Brisbane, CA2
- Lompoc, CA2
- Antioch, TN2
- Los Angeles, CA2
- The Woodlands, TX1
- Tempe, AZ1
- La Porte, TX1
- Cambridge, MA1
- Hamilton, NJ1
- Frederick, MD1
- Crockett, TX1
- Naperville, IL1
- San Antonio, TX1
- Alameda, CA1
- Anderson, SC1
- Brooklyn, NY1
- Conover, NC1
- San Jose, CA1
- Phoenix, AZ1
- Irondale, AL1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).