Hjem › Stillinger › Chief Strategy Officer
Chief Strategy Officer: H-1B-lønninger
49 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Chief Strategy Officer. Medianlønn $177 810; midtre halvdel $128 028–$222 076.
Søknader (LCA)49
Medianlønn$177 810
Midtre halvdel av lønnsnivå$128 028–$222 076
10.–90. persentil$90 000–$357 500
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| The Century Foundaiton | 6 | $90 000 |
| Stickybeak Strategy LLC | 4 | $150 000 |
| Hyde, Inc | 3 | $375 000 |
| QuanMol Tech, Inc. | 2 | $139 360 |
| Starlion, Inc. | 2 | $199 999 |
| YSB Properties LLC | 2 | $84 000 |
| PHD Media LLC | 2 | $422 500 |
| Clasp, Inc. | 2 | $175 620 |
| Terragrit Corporation | 2 | $128 388 |
| New Frontier Wellness | 1 | $117 478 |
| Life Whisperer Diagnostics Inc. | 1 | $185 328 |
| Anomaly Partners La LLC | 1 | $400 000 |
| Nicolas Logistics, Inc. | 1 | $160 000 |
| Workforce.com Incorporated | 1 | $350 000 |
| Nosto Solutions, Inc. | 1 | $180 000 |
| Forever Network Inc | 1 | $180 000 |
| Dabble Sports LLC | 1 | $180 000 |
| Kovitz Investment Group Partners, LLC | 1 | $222 768 |
| Keyri, Inc. | 1 | $78 000 |
| Association of Christian Schools International | 1 | $161 010 |
| Legaltech Hub Inc. | 1 | $180 000 |
| Xpansiv Data Systems, Inc. | 1 | $300 000 |
| Kunai Inc. | 1 | $240 000 |
| Portage Technologies, Inc. | 1 | $125 000 |
| Workforcecom LLC | 1 | — |
| Flexible Finance, Inc. | 1 | $300 000 |
| Kinect Solar, LLC | 1 | $200 000 |
| Co Lab LLC | 1 | — |
| DigMed LLC | 1 | $250 000 |
| Leena AI | 1 | $200 000 |
| Entelyglobal Solutions, Inc. | 1 | $106 000 |
| Manta Ray Labs, Inc. | 1 | $220 000 |
| Hail Surgeon, LLC | 1 | $100 000 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $146 549 |
| Nivå II (kvalifisert) | $160 000 |
| Nivå III (erfaren) | $210 000 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $165 505 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $160 000 |
| FY2024 | 15 | $180 000 |
| FY2025 | 9 | $175 620 |
| FY2026 | 3 | $375 000 |
Byer
- New York, NY17
- Brooklyn, NY4
- San Francisco, CA3
- Pasadena, CA2
- San Mateo, CA2
- Atlanta, GA2
- Chicago, IL2
- Austin, TX2
- Washington, DC2
- New York NY, NY1
- Waban, MA1
- Marina Del Rey, CA1
- West Hollywood, CA1
- Riverside, CA1
- Palm Coast, FL1
- Bellingham, WA1
- Tysons, VA1
- Naperville, IL1
- Cambridge, MA1
- Torrance, CA1
- Richardson, TX1
- Stone Ridge, NY1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).