Hjem › Stillinger › Product Management
Product Management: H-1B-lønninger
1 125 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Product Management. Medianlønn $175 748; midtre halvdel $158 889–$198 144.
Søknader (LCA)1 125
Medianlønn$175 748
Midtre halvdel av lønnsnivå$158 889–$198 144
10.–90. persentil$137 042–$218 000
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Microsoft Corporation | 1 074 | $176 002 |
| Apple Inc. | 22 | $181 910 |
| Synopsys, Inc. | 8 | $177 625 |
| Adobe Inc. | 5 | $162 750 |
| MUFG Bank, Ltd. | 3 | $166 364 |
| NXP USA, Inc. | 2 | $210 263 |
| Meta Platforms, Inc | 2 | $230 422 |
| Motorola Solutions, Inc. | 2 | $116 552 |
| TE Connectivity Corporation | 2 | $80 000 |
| Hewlett Packard Enterprise Company | 1 | $142 360 |
| Stripe, Inc. | 1 | $150 654 |
| Coupang Global LLC | 1 | $217 610 |
| CommVault Systems,Inc. | 1 | $128 900 |
| Quadrant Technologies LLC | 1 | $89 128 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $129 000 |
| Nivå II (kvalifisert) | $155 200 |
| Nivå III (erfaren) | $182 000 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $216 096 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $160 000 |
| FY2024 | 310 | $169 998 |
| FY2025 | 526 | $176 517 |
| FY2026 | 284 | $186 585 |
Byer
- Redmond, WA769
- Mountain View, CA69
- New York, NY33
- San Francisco, CA30
- Cupertino, CA21
- Austin, TX20
- Atlanta, GA18
- San Jose, CA13
- Dallas, TX10
- Sunnyvale, CA10
- Cambridge, MA8
- Seattle, WA6
- Bellevue, WA6
- Brooklyn, NY5
- Irving, TX4
- San Ramon, CA3
- Issaquah, WA3
- Los Angeles, CA2
- Chicago, IL2
- Santa Clara, CA2
- Round Lake Beach, IL2
- Irvine, CA2
- Burlington, MA2
- Frisco, TX2
- Sammamish, WA2
- Bothell, WA2
- Jersey City, NJ2
- Round Rock, TX2
- Charlotte, NC2
- Cumming, GA2
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).