Hjem › Stillinger › Quality Assurance Lead
Quality Assurance Lead: H-1B-lønninger
142 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Quality Assurance Lead. Medianlønn $110 261; midtre halvdel $90 734–$125 148.
Søknader (LCA)142
Medianlønn$110 261
Midtre halvdel av lønnsnivå$90 734–$125 148
10.–90. persentil$80 246–$142 300
Immigrasjonsadvokat, rekrutterer eller arbeidsgiver? Få fremhevet tjenesten din øverst på siden — $99 i 30 dager →
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|
| Eteam Inc. | 11 | $80 340 |
| Atos Syntel Inc | 7 | $112 891 |
| Computer Aid, Inc | 4 | $109 075 |
| CitiusTech Inc. | 4 | $99 750 |
| SEI Investments Company | 3 | $140 000 |
| Charter Communications, Inc. | 3 | $113 797 |
| SquareTrade, Inc. | 3 | $140 000 |
| Fortis Payment Systems LLC | 3 | $154 948 |
| Esystems Inc. | 3 | $180 000 |
| Apex Technology Systems Inc | 3 | $87 360 |
| Vitech Systems Group, Sub LLC | 3 | $142 000 |
| TMNA Services, LLC | 3 | $125 591 |
| Sagitec Solutions, LLC | 3 | $124 883 |
| Brown Brothers Harriman & Co. | 2 | $136 500 |
| S.P. Richards Company | 2 | $111 428 |
| ThoughtFocus, Inc. | 2 | $121 730 |
| ComputerAid, Inc. | 2 | $90 979 |
| State Street Corproation | 2 | $130 021 |
| Xtglobal, Inc. | 2 | $111 478 |
| Mindtech Solutions | 2 | $86 600 |
| Solvation LLC | 2 | $81 328 |
| Millennium Health | 2 | $110 261 |
| California Capital Insurance Company | 2 | $99 008 |
| Endurance Services Limited | 2 | $130 000 |
| Merkle Inc. | 2 | $103 782 |
| Populus Group LLC | 2 | $112 320 |
| Gordian | 1 | $95 867 |
| Auto TechLabs, Inc. | 1 | $120 000 |
| Endue Corp | 1 | $86 600 |
| AutoNation, Inc. | 1 | $120 000 |
| Infostretch Corporation | 1 | $105 830 |
| Hashi Solutions LLC | 1 | $80 059 |
| Associated Banc-Corp | 1 | $110 000 |
| CVS Pharmacy Inc. | 1 | $140 000 |
| TEKsystems, Inc. | 1 | $122 720 |
| Nokia of America Corporation | 1 | $111 610 |
| Vitech Systems Group, Inc. | 1 | $142 000 |
| Securly, Inc. | 1 | $174 500 |
| Atlantis IT Consulting Group, LLC | 1 | $85 000 |
| Mango Technologies, Inc. | 1 | $230 000 |
| Eviden USA, Inc. | 1 | $93 766 |
| B-Stock Solutions, LLC | 1 | $115 322 |
| IBM Corporation | 1 | $95 139 |
| Simplain Software Solutions LLC | 1 | $110 000 |
| AdvanSoft International Inc | 1 | $80 000 |
| Techie Associates LLC | 1 | $135 000 |
| State Street Corporation | 1 | $130 021 |
| M3bi LLC | 1 | $104 500 |
| Interpro, Inc. | 1 | $100 000 |
| Medical Security Card Company, LLC | 1 | $136 029 |
| Intraedge, Inc. | 1 | $73 923 |
| Sutherland Digital Services, Inc | 1 | $165 173 |
| Cedars-Sinai Medical Center | 1 | $66 518 |
| Ascendum Solutions LLC | 1 | $115 003 |
| Infoshare Systems, Inc. | 1 | $73 299 |
| Cognizaant Mind Consulting LLC | 1 | $80 267 |
| CWC Travel, Inc. | 1 | $145 000 |
| Cardus, Inc. | 1 | $103 314 |
| Workmate Inc | 1 | $95 000 |
| Sartorius Stedim North America | 1 | $125 000 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|
| Nivå I (nyansatt) | $83 484 |
| Nivå II (kvalifisert) | $88 000 |
| Nivå III (erfaren) | $114 421 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $125 591 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|
| FY2023 | 39 | $111 610 |
| FY2024 | 43 | $95 000 |
| FY2025 | 34 | $112 750 |
| FY2026 | 24 | $120 011 |
Byer
- Collierville, TN7
- Charlotte, NC5
- Dallas, TX5
- Plano, TX5
- New York, NY4
- Boston, MA4
- Atlanta, GA4
- Temple Terrace, FL3
- Oaks, PA3
- Austin, TX3
- San Diego, CA3
- Salisbury, NC3
- Bala Cynwyd, PA3
- White Plains, NY2
- Indianapolis, IN2
- Scottsdale, AZ2
- Irving, TX2
- Arlington, VA2
- Reading, PA2
- Allentown, PA2
- Apex, NC2
- Lincoln, NE2
- North Quincy, MA2
- Georgetown, TX2
- Pittsburgh, PA2
- Sterling Heights, MI2
- Indian Land, SC2
- Wesley Chapel, FL1
- Bethesda, MD1
- Duluth, GA1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).