Hjem › Stillinger › Senior Manager, Quality Engineering
Senior Manager, Quality Engineering: H-1B-lønninger
41 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Senior Manager, Quality Engineering. Medianlønn $148 500; midtre halvdel $129 865–$176 250.
Søknader (LCA)41
Medianlønn$148 500
Midtre halvdel av lønnsnivå$129 865–$176 250
10.–90. persentil$122 279–$195 679
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Tavant Technologies, Inc. | 6 | $140 005 |
| Optum Services, Inc. | 5 | $122 741 |
| Acquia Inc. | 2 | $181 100 |
| Security Benefit Corporation | 2 | $140 000 |
| Cohesity, Inc. | 2 | $201 542 |
| LTIMindtree Limited | 2 | $117 500 |
| Appian Corporation | 2 | $185 052 |
| Sephora USA, Inc. | 2 | $181 958 |
| Wal-Mart Associates, Inc. | 2 | $148 033 |
| Optum Care, Inc. | 2 | $138 296 |
| WW International Inc. | 1 | $204 000 |
| Analog Devices, Inc. | 1 | $141 916 |
| Intuitive Surgical Operations, Inc. | 1 | $180 000 |
| Bluebinaries Engineering and Solutions, Inc. | 1 | $105 000 |
| Cvent, Inc. | 1 | $144 618 |
| ServiceNow, Inc. | 1 | $216 280 |
| Sirius XM Radio Inc. | 1 | $140 000 |
| Bristol-Myers Squibb Company | 1 | $158 684 |
| Xactly Corporation | 1 | $170 000 |
| RBC Capital Markets LLC | 1 | $168 550 |
| Castlight Health, Inc. | 1 | $195 165 |
| FUJIFILM Electronic Materials U.S.A., Inc. | 1 | $163 152 |
| ValueMomentum, Inc. | 1 | $150 000 |
| RBC Capital Markets LLC (Wealth Management) | 1 | $124 883 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå II (kvalifisert) | $190 576 |
| Nivå III (erfaren) | $139 794 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $148 640 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $140 960 |
| FY2024 | 9 | $129 979 |
| FY2025 | 15 | $158 684 |
| FY2026 | 6 | $157 338 |
Byer
- San Francisco, CA3
- Overland Park, KS2
- San Diego, CA2
- Englewood Cliffs, NJ2
- Indian Land, SC2
- Dallas, TX2
- McLean, VA2
- Riverside, CA2
- Camas, WA1
- Sunnyvale, CA1
- Boston, MA1
- Cypress, CA1
- San Jose, CA1
- Troy, MI1
- South Jordan, UT1
- Ashburn, VA1
- Mount Juliet, TN1
- Santa Clara, CA1
- Hartford, CT1
- Irving, TX1
- Eden Prairie, MN1
- Nolensville, TN1
- Devens, MA1
- Fremont, CA1
- Denver, CO1
- Jersey City, NJ1
- Gilroy, CA1
- Beaverton, OR1
- Piscataway, NJ1
- Minneapolis, MN1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).