Hjem › Stillinger › Senior Product Designer
Senior Product Designer: H-1B-lønninger
660 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Senior Product Designer. Medianlønn $160 000; midtre halvdel $136 000–$186 763.
Søknader (LCA)660
Medianlønn$160 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$136 000–$186 763
10.–90. persentil$111 072–$215 000
Immigrasjonsadvokat, rekrutterer eller arbeidsgiver? Få fremhevet tjenesten din øverst på siden — $99 i 30 dager →
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|
| Intuit Inc. | 52 | $149 200 |
| Salesforce, Inc. | 16 | $197 000 |
| Datadog, Inc. | 16 | $185 000 |
| Netflix, Inc. | 16 | $243 506 |
| DoorDash, Inc. | 15 | $174 400 |
| Roblox Corporation | 14 | $255 270 |
| ServiceNow, Inc. | 12 | $105 186 |
| Robinhood Markets, Inc. | 11 | $166 000 |
| Spotify USA, Inc. | 9 | $210 000 |
| Zillow, Inc. | 8 | $152 438 |
| Zoom Communications, Inc. | 7 | $174 570 |
| TT Commerce & Global Services LLC | 7 | $210 000 |
| ByteDance Inc. | 6 | $225 000 |
| Chewy, Inc. | 6 | $165 000 |
| Affirm, Inc. | 6 | $186 500 |
| Mongodb, Inc. | 5 | $167 903 |
| HubSpot, Inc. | 5 | $145 400 |
| Turo, Inc. | 5 | $188 068 |
| Peloton Interactive, Inc. | 5 | $82 722 |
| Squarespace, Inc. | 5 | $176 000 |
| Carline Inc | 5 | $155 000 |
| eShares, Inc. | 4 | $150 000 |
| Atlassian US, Inc. | 4 | $169 575 |
| TikTok Inc. | 4 | $226 440 |
| Okta, Inc. | 4 | $132 610 |
| Rubrik, Inc. | 4 | $160 000 |
| American Express Travel Related Services Company, Inc. | 4 | $162 832 |
| Fanatics SPV, LLC | 4 | $185 000 |
| AL Advisors Management, Inc. | 4 | $200 000 |
| ClubCreators Inc. | 4 | $200 000 |
| Axon Enterprise, Inc. | 3 | $133 469 |
| Uber Freight US LLC | 3 | $204 600 |
| Tubi, Inc. | 3 | $186 103 |
| Loyal Health, Inc. | 3 | $136 000 |
| Groupon, Inc. | 3 | $95 500 |
| Mercury Technologies, Inc. | 3 | $185 000 |
| VMware, Inc. | 3 | $180 000 |
| Cornerstone OnDemand, Inc. | 3 | $131 697 |
| Mango Technologies, Inc. | 3 | $186 000 |
| Feedly, Inc. | 3 | $153 691 |
| ServiceTitan, Inc. | 3 | $160 000 |
| Match Group LLC | 3 | $146 500 |
| AuditBoard, Inc. | 3 | $135 174 |
| Zscaler, Inc. | 3 | $159 950 |
| Erbal LLC. | 3 | — |
| Uber Technologies, Inc. | 3 | $200 000 |
| Maplebear Inc. | 3 | $180 000 |
| Commure, Inc. | 3 | $135 000 |
| Zora Labs Inc. | 3 | $225 000 |
| Screenplay Studios Inc. | 3 | $180 000 |
| Conduit Tech, Inc. | 3 | $160 000 |
| Discord, Inc. | 3 | $245 000 |
| Cloudflare, Inc. | 3 | $160 000 |
| Anysphere, Inc. | 3 | $111 842 |
| Sola Technologies, Inc. | 3 | $130 000 |
| Kong Inc. | 3 | $182 651 |
| First American Title Insurance Company | 3 | $125 861 |
| LeanTaaS, Inc. | 2 | $155 500 |
| New Relic, Inc. | 2 | $140 161 |
| Sift Science, Inc. | 2 | $165 000 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|
| Nivå I (nyansatt) | $121 184 |
| Nivå II (kvalifisert) | $132 000 |
| Nivå III (erfaren) | $153 691 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $175 000 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|
| FY2023 | 154 | $156 250 |
| FY2024 | 142 | $154 814 |
| FY2025 | 176 | $160 000 |
| FY2026 | 169 | $175 656 |
Byer
- New York, NY136
- San Francisco, CA98
- Mountain View, CA38
- San Jose, CA32
- Seattle, WA25
- San Mateo, CA21
- Bellevue, WA19
- Brooklyn, NY19
- San Diego, CA16
- Los Gatos, CA13
- Chicago, IL12
- Santa Clara, CA11
- Palo Alto, CA11
- Atlanta, GA10
- Redwood City, CA10
- Menlo Park, CA8
- Cambridge, MA6
- Boston, MA6
- Austin, TX6
- Oakland, CA6
- Kirkland, WA6
- Jersey City, NJ5
- Sunnyvale, CA5
- Dallas, TX5
- Glendale, CA4
- Los Angeles, CA4
- Irvine, CA4
- Santa Monica, CA3
- Cerritos, CA3
- Oak Park, CA3
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).