Hjem › Stillinger › Staff Dentist
Staff Dentist: H-1B-lønninger
51 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Staff Dentist. Medianlønn $170 000; midtre halvdel $159 538–$187 250.
Søknader (LCA)51
Medianlønn$170 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$159 538–$187 250
10.–90. persentil$123 000–$192 213
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Family Healthcare Network | 12 | $177 190 |
| Omni Family Health | 10 | $175 000 |
| Golden Valley Health Centers | 8 | $160 500 |
| San Antonio Christian Dental Clinic Inc | 3 | $91 125 |
| Dimock Community Health Center | 2 | $104 770 |
| Redwoods Rural Health Center, Inc. | 2 | $182 700 |
| University of Michigan | 2 | $145 000 |
| Pines Health Services | 2 | $165 000 |
| Johnson Health Center | 2 | $186 000 |
| Community Health Center of Franklin County, Inc. | 2 | $119 000 |
| Health Partners of Western Ohio | 1 | $202 155 |
| Community Health Centers of South Central Texas Inc | 1 | $120 000 |
| Health Services, Inc. | 1 | $145 100 |
| Valley Health Team, Inc., | 1 | $230 000 |
| Evedent Dental LLC | 1 | — |
| Evident Dental LLC | 1 | $244 000 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $160 500 |
| Nivå II (kvalifisert) | $162 000 |
| Nivå III (erfaren) | $186 000 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $202 155 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $167 914 |
| FY2024 | 15 | $160 500 |
| FY2025 | 6 | $189 846 |
| FY2026 | 9 | $190 000 |
Byer
- Fresno, CA5
- Porterville, CA5
- Woodlake, CA4
- Bakersfield, CA3
- San Antonio, TX3
- Patterson, CA3
- Roxbury, MA2
- Ridgecrest, CA2
- Redway, CA2
- Ann Arbor, MI2
- Caribou, ME2
- Madison Heights, VA2
- Greenfield, MA2
- Saint Ann, MO2
- Tiffin, OH1
- Merced, CA1
- Wasco, CA1
- Victoria, TX1
- Turlock, CA1
- Manteca, CA1
- Planada, CA1
- Tehachapi, CA1
- Los Banos, CA1
- Montgomery, AL1
- Visalia, CA1
- Delano, CA1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).