Hjem › Stillinger › Staff Design Verification Engineer
Staff Design Verification Engineer: H-1B-lønninger
41 søknader om arbeidsforhold brukte stillingstittelen Staff Design Verification Engineer. Medianlønn $194 280; midtre halvdel $176 250–$215 455.
Søknader (LCA)41
Medianlønn$194 280
Midtre halvdel av lønnsnivå$176 250–$215 455
10.–90. persentil$154 299–$231 500
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Arteris, Inc. | 6 | $185 325 |
| Synaptics, Inc. | 4 | $151 902 |
| Ripple Technology Inc. | 4 | $192 000 |
| Groq, Inc. | 4 | $251 390 |
| Tesla, Inc. | 4 | $222 728 |
| Micron Technology, Inc. | 3 | $160 000 |
| Xmotors.Ai, Inc. | 2 | $222 500 |
| Tenstorrent USA Inc. | 2 | $195 000 |
| Lightmatter, Inc. | 2 | $196 000 |
| Analog Devices, Inc. | 1 | $165 000 |
| VMware, Inc. | 1 | $224 000 |
| Arteris, Inc. dba Arteris IP | 1 | $180 000 |
| Semiconductor Components Industries, LLC | 1 | $150 000 |
| Aeva, Inc. | 1 | $210 000 |
| Scaleflux, Inc. | 1 | $210 000 |
| Lightelligence, Inc. | 1 | $161 000 |
| Arm, Inc. | 1 | $154 565 |
| Baya Systems, Inc. | 1 | $230 000 |
| Renesas Electronics America Inc. | 1 | $180 000 |
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $165 000 |
| Nivå II (kvalifisert) | $126 464 |
| Nivå III (erfaren) | $210 000 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $190 650 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $186 000 |
| FY2024 | 16 | $205 500 |
| FY2025 | 5 | $190 650 |
| FY2026 | 9 | $190 000 |
Byer
- Austin, TX14
- San Jose, CA7
- Milpitas, CA5
- Mountain View, CA4
- Santa Clara, CA3
- Boise, ID3
- Boston, MA2
- Wilmington, MA1
- Palo Alto, CA1
- Redmond, WA1
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).