Home › Werkgevers › Agile Squad Inc
Agile Squad Inc: H-1B-salarissen en sponsoring
Agile Squad Inc heeft 22 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 22. Mediaan aangeboden salaris: $97.157.
Sponsort Agile Squad Inc H-1B-visa?
Agile Squad Inc heeft 22 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 12 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Agile Squad Inc: 4 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 5 | $103.210 |
| Software Engineer | 3 | $99.965 |
| Tableau Developer | 2 | $97.157 |
| Salesforce Developer | 2 | $117.604 |
| Salesforce Lead Consultant | 1 | $85.197 |
| Data Engineer/Analyst | 1 | $100.589 |
| Salesforce QA Engineer | 1 | $106.558 |
| Network Engineer | 1 | $66.290 |
| Senior Salesforce Developer | 1 | $96.000 |
| Angular Developer | 1 | $90.896 |
| Azure Data Engineer | 1 | $93.226 |
| QA Testing | 1 | $91.374 |
| Programmer Analyst | 1 | $81.266 |
| Data Analyst | 1 | $106.912 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $94.245 |
| FY2024 | 4 | $102.981 |
| FY2025 | 8 | $97.157 |
| FY2026 | 7 | $93.226 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- New York, NY3
- San Antonio, TX2
- Farmers Branch, TX2
- Arlington, VA2
- Hartford, CT1
- Westerville, OH1
- Leander, TX1
- Buffalo Grove, IL1
- Miami, FL1
- Tallahassee, FL1
- Trenton, NJ1
- Irving, TX1
- Warren, NJ1
- Needham, MA1
- Providence Village, TX1
- Salt Lake City, UT1
- McLean, VA1
Beroepen
- Software Developers16
- Database Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Database Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Programmers1
- Computer Systems Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst | $106.912 Niveau II | McLean, VA | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Programmer Analyst | $81.266 Niveau II | Salt Lake City, UT | 28 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| QA Testing | $91.374 Niveau II | Providence Village, TX | 6 mei 2026 | 6 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $103.210 Niveau I | New York, NY | 6 mei 2026 | 6 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $131.082 Niveau II | Needham, MA | 3 apr. 2026 | 6 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Azure Data Engineer | $93.226 Niveau I | Warren, NJ | 30 dec. 2025 | 5 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Angular Developer | $90.896 Niveau I | Irving, TX | 30 dec. 2025 | 5 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Salesforce Developer | $103.210 Niveau I | New York, NY | 11 jul. 2025 | 21 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Salesforce Developer | $131.997 Niveau II | New York, NY | 2 jul. 2025 | 10 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Network Engineer | $66.290 Niveau I | Miami, FL | 17 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $75.712 Niveau II | Tallahassee, FL | 22 mei 2025 | 2 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Salesforce Developer | $96.000 Niveau I | Trenton, NJ | 19 apr. 2025 | 21 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Tableau Developer | $97.157 Niveau I | Arlington, VA | 29 jan. 2025 | 3 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Tableau Developer | $97.157 Niveau I | Arlington, VA | 12 jan. 2025 | 13 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Salesforce QA Engineer | $106.558 Niveau II | Buffalo Grove, IL | 29 okt. 2024 | 14 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $105.997 Niveau II | Farmers Branch, TX | 25 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $105.997 Niveau II | Farmers Branch, TX | 5 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $99.965 Niveau II | San Antonio, TX | 18 jul. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $75.566 Niveau I | Leander, TX | 20 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $94.245 Niveau II | San Antonio, TX | 16 aug. 2023 | 21 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Data Engineer/Analyst | $100.589 Niveau II | Westerville, OH | 20 jul. 2023 | 31 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Salesforce Lead Consultant | $85.197 Niveau I | Hartford, CT | 30 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).