Home › Werkgevers › Alice Tech Solutions LLC
Alice Tech Solutions LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Alice Tech Solutions LLC heeft 53 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 52. Mediaan aangeboden salaris: $84.094.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Alice Tech Solutions LLC H-1B-visa?
Alice Tech Solutions LLC heeft 53 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 14 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Alice Tech Solutions LLC: 8 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 17 | $82.056 |
| Software Engineer | 12 | $82.056 |
| Cloud Developer | 8 | $84.094 |
| Cloud Engineer | 5 | $82.056 |
| DevOps Engineer | 4 | $95.020 |
| Salesforce Developer | 3 | $105.997 |
| Software Engineer 2 | 1 | $98.904 |
| Oracle ERP cloud consultant (Software Engineer) | 1 | $88.774 |
| Sotware Developer | 1 | $82.056 |
| Data Base Analyst | 1 | $98.301 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 25 | $82.056 |
| FY2024 | 10 | $82.056 |
| FY2025 | 17 | $84.094 |
| FY2026 | 1 | $112.923 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Irving, TX33
- Flower Mound, TX3
- Dallas, TX3
- Forney, TX2
- Liberty Hill, TX1
- Frisco, TX1
- Oklahoma City, OK1
- Austin, TX1
- Copper Canyon, TX1
- Houston, TX1
- Aubery, TX1
- Aubrey, TX1
- Grapevine, TX1
- Iriving, TX1
- Montgomery, AL1
- Coppell, TX1
Beroepen
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112.923 Niveau II | Coppell, TX | 14 mei 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Base Analyst | $98.301 Niveau II | Montgomery, AL | 23 jul. 2025 | 23 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 23 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Iriving, TX | 23 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 21 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Dallas, TX | 21 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Dallas, TX | 19 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 17 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 17 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud Developer | $84.094–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 17 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $105.997 Niveau II | Flower Mound, TX | 6 mei 2025 | 6 mei 2025 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $98.000 Niveau I | Irving, TX | 29 apr. 2025 | 3 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.094 Niveau I | Flower Mound, TX | 21 feb. 2025 | 21 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $127.878 Niveau III | Grapevine, TX | 21 feb. 2025 | 21 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Salesforce Developer | $105.997 Niveau II | Aubery, TX | 14 nov. 2024 | 14 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Salesforce Developer | $105.997 Niveau II | Aubrey, TX | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $105.997 Niveau II | Irving, TX | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $79.851 Niveau I | Houston, TX | 16 aug. 2024 | 16 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Sotware Developer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $82.056–$82.100 Niveau I | Irving, TX | 5 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Copper Canyon, TX | 3 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Irving, TX | 29 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Oracle ERP cloud consultant (Software Engineer) | $88.774–$90.000 Niveau II | Oklahoma City, OK | 18 aug. 2023 | 1 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Irving, TX | 16 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Irving, TX | 15 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Irving, TX | 15 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.056–$82.060 Niveau I | Irving, TX | 15 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $92.040–$92.050 Niveau II | Austin, TX | 28 jun. 2023 | 6 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $80.850–$82.000 Niveau I | Irving, TX | 16 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $98.904–$98.910 Niveau II | Forney, TX | 12 jun. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $92.040–$92.050 Niveau II | Liberty Hill, TX | 12 jun. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Salesforce Developer | $98.904–$98.910 Niveau II | Dallas, TX | 12 jun. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.904–$98.910 Niveau II | Flower Mound, TX | 12 jun. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.904–$98.910 Niveau II | Frisco, TX | 12 jun. 2023 | 22 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $98.904–$98.910 Niveau II | Forney, TX | 19 mei 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $74.381–$75.000 Niveau II | Irving, TX | 17 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $60.000–$75.000 Niveau I | Irving, TX | 17 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Ingetrokken |
| Software Developer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $60.000–$72.000 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $80.850–$80.860 Niveau I | Irving, TX | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer 2 | $98.904–$98.910 Niveau II | Irving, TX | 6 mrt. 2023 | 1 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $80.850–$85.000 Niveau I | Irving, TX | 27 sep. 2022 | 3 okt. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).