Home › Werkgevers › Assent Solutions, LLC
Assent Solutions, LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Assent Solutions, LLC heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 16. Mediaan aangeboden salaris: $86.123.
Sponsort Assent Solutions, LLC H-1B-visa?
Assent Solutions, LLC heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 5 aug. 2025. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Assent Solutions, LLC: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| ESB Software Developer | 3 | $102.712 |
| Database Administrator | 2 | $80.000 |
| Scrum Master | 2 | $86.186 |
| Java Developer | 2 | $98.301 |
| UAT Tester | 1 | $80.100 |
| DB2 Database Administrator | 1 | $90.646 |
| SAP Basis Administrator | 1 | $105.726 |
| ERP Business Analyst | 1 | $60.154 |
| BI Software Developer | 1 | $100.069 |
| UX Designer | 1 | $68.000 |
| Cloud Engineer | 1 | $81.600 |
| RPA Developer | 1 | $77.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $90.646 |
| FY2024 | 4 | $77.000 |
| FY2025 | 2 | $74.186 |
| FY2026 | 4 | $96.534 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Mounds View, MN2
- Alpharetta, GA2
- Houston, TX2
- Detroit, MI2
- Cumming, GA1
- Mapple Grove, MN1
- Inver Grove Heights, MN1
- Tampa, FL1
- Philadelphia, PA1
- Greenwood, IN1
- Phoenixville, PA1
- Katy, TX1
- Indian Land, SC1
Beroepen
- Software Developers9
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Database Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Database Administrators1
- Software Developers, Applications1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| ESB Software Developer | $112.424 Niveau II | Indian Land, SC | 5 aug. 2025 | 16 aug. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Scrum Master | $80.371–$92.000 Niveau II | Alpharetta, GA | 16 mei 2025 | 6 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Java Developer | $98.301 Niveau II | Houston, TX | 15 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Cloud Engineer | $81.600 Niveau I | Phoenixville, PA | 15 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| RPA Developer | $77.000 Niveau I | Katy, TX | 11 apr. 2024 | 19 apr. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| ESB Software Developer | $93.000 Niveau II | Detroit, MI | 6 feb. 2024 | 3 mei 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| ESB Software Developer | $93.000 Niveau II | Detroit, MI | 6 feb. 2024 | 3 mei 2024 | Ingetrokken |
| UX Designer | $68.000 Niveau I | Greenwood, IN | 17 okt. 2023 | 30 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| ERP Business Analyst | $60.154 Niveau II | Tampa, FL | 20 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Java Developer | $98.301 Niveau II | Houston, TX | 1 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| BI Software Developer | $100.069 Niveau II | Philadelphia, PA | 17 jul. 2023 | 1 aug. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Scrum Master | $92.000 Niveau II | Alpharetta, GA | 28 mrt. 2023 | 10 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| UAT Tester | $80.100 Niveau II | Cumming, GA | 3 mrt. 2023 | 13 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Database Administrator | $80.000 Niveau II | Mounds View, MN | 23 sep. 2022 | 1 nov. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Database Administrator | $80.000 Niveau II | Mounds View, MN | 17 aug. 2022 | 1 nov. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| DB2 Database Administrator | $90.646–$93.000 Niveau II | Mapple Grove, MN | 20 jul. 2021 | 2 aug. 2021 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| SAP Basis Administrator | $105.726–$108.000 Niveau III | Inver Grove Heights, MN | 21 jul. 2020 | 9 okt. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).