H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Atlassian US, Inc. › Senior Software Engineer

Senior Software Engineer bij Atlassian US, Inc.: H-1B-salarissen

98 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Software Engineer bij Atlassian US, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $199.534; middenhelft $180.000–$200.500.

Aanvragen (LCA's)98
Mediaan aangeboden salaris$199.534
Middelste helft van salarissen$180.000–$200.500
10e–90e percentiel$162.317–$230.000

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY202311$186.728
FY202415$187.000
FY202539$199.534
FY202632$200.000

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$214.000–$254.000
Niveau IV
Monroe, WA11 jun. 20261 aug. 2026Gecertificeerd
$220.000–$260.000
Niveau IV
Fremont, CA10 jun. 202630 nov. 2026Gecertificeerd
$164.000–$204.000
Niveau IV
Liberty Hill, TX14 mei 202612 nov. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau II
San Jose, CA13 mei 202610 nov. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
Bothell, WA8 mei 20266 nov. 2026Gecertificeerd
$227.000–$267.000
Niveau III
Sunnyvale, CA5 mei 20264 nov. 2026Gecertificeerd
$190.000–$230.000
Niveau III
San Francisco, CA10 mrt. 20261 sep. 2026Gecertificeerd
$226.138–$260.000
Niveau III
San Francisco, CA10 mrt. 20263 jul. 2026Gecertificeerd
$180.000–$220.000
Niveau IV
Georgetown, TX6 mrt. 202616 jul. 2026Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau III
San Jose, CA6 mrt. 202615 aug. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
New York, NY6 mrt. 202617 aug. 2026Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau III
Sunnyvale, CA23 feb. 202616 jul. 2026Gecertificeerd
$160.000–$200.000
Niveau III
Austin, TX13 feb. 20261 aug. 2026Gecertificeerd
$240.000–$280.000
Niveau III
Sunnyvale, CA6 feb. 202627 jul. 2026Gecertificeerd
$240.000–$280.000
Niveau III
Sunnyvale, CA6 feb. 202620 jul. 2026Gecertificeerd
$240.000–$280.000
Niveau III
Tracy, CA5 feb. 202616 jul. 2026Gecertificeerd
$220.000–$260.000
Niveau IV
Freemont, CA5 feb. 20266 jul. 2026Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau IV
Fremont, CA5 feb. 20265 aug. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
San Francisco, CA2 feb. 202620 jul. 2026Gecertificeerd
$190.000–$230.000
Niveau IV
Austin, TX29 jan. 202627 jul. 2026Gecertificeerd
$165.000–$205.000
Niveau IV
Dripping Springs, TX29 jan. 20266 mei 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
Pflugerville, TX29 jan. 202616 jul. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau IV
Torrance, CA23 jan. 202616 mrt. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
Lynnwood, WA21 jan. 202631 jan. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
Lynnwood, WA20 jan. 20262 mrt. 2026Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau III
Pleasanton, CA14 jan. 202623 feb. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau II
San Jose, CA15 dec. 20252 apr. 2026Gecertificeerd
$214.000–$254.000
Niveau IV
Murray, UT12 dec. 202520 jan. 2026Gecertificeerd
$190.000–$230.000
Niveau II
Mountain View, CA13 nov. 202528 mrt. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau II
Mountain View, CA13 nov. 20253 feb. 2026Gecertificeerd
$190.000–$230.000
Niveau III
Little Elm, TX4 nov. 20255 jan. 2026Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau II
Mountain View, CA30 sep. 20252 mrt. 2026Gecertificeerd
$227.000–$265.000
Niveau III
Mountain View, CA23 sep. 202518 dec. 2025Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau II
Mountain View, CA26 aug. 20255 okt. 2025Gecertificeerd
$190.000–$230.000
Niveau II
San Francisco, CA25 aug. 20253 sep. 2025Gecertificeerd
$187.741–$230.920
Niveau II
Mountain View, CA22 aug. 202521 nov. 2025Gecertificeerd
$230.000–$270.000
Niveau III
New York, NY21 aug. 202516 sep. 2025Gecertificeerd
$170.000–$210.000
Niveau III
Austin, TX21 aug. 202510 sep. 2025Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau II
Mountain View, CA21 aug. 202521 jan. 2026Gecertificeerd
$187.574–$249.090
Niveau III
San Francisco, CA20 aug. 20251 jan. 2026Gecertificeerd
$187.741–$250.700
Niveau II
Mountain View, CA18 aug. 202516 dec. 2025Gecertificeerd
$226.138–$260.058
Niveau III
Mountain View, CA13 aug. 202519 dec. 2025Gecertificeerd
$226.138–$293.250
Niveau III
Mountain View, CA4 aug. 202515 sep. 2025Gecertificeerd
$143.000–$183.000
Niveau III
Elkhorn, NE30 jul. 202531 okt. 2025Gecertificeerd
$187.741–$250.700
Niveau II
Mountain View, CA22 jul. 202516 dec. 2025Gecertificeerd
$153.255–$207.345
Niveau II
Gilbert, AZ14 jul. 202521 nov. 2025Gecertificeerd
$212.202–$253.000
Niveau IV
Bellevue, WA14 jul. 20252 sep. 2025Gecertificeerd
$200.000–$260.000
Niveau IV
New York, NY1 jul. 202528 jul. 2025Gecertificeerd
$199.534–$240.005
Niveau III
Mountain View, CA24 jun. 202520 nov. 2025Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau IV
Bellevue, WA16 jun. 20254 aug. 2025Gecertificeerd
$168.215–$227.585
Niveau III
Acton, MA5 jun. 202514 nov. 2025Gecertificeerd
$199.534–$248.515
Niveau III
Mountain View, CA30 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$204.000–$276.000
Niveau III
Federal Way, WA6 mei 202515 jun. 2025Gecertificeerd
$207.500–$257.500
Niveau IV
Monterey, CA4 apr. 202523 sep. 2025Gecertificeerd
$199.534–$267.260
Niveau III
Mountain View, CA2 apr. 202519 aug. 2025Gecertificeerd
$163.862–$208.955
Niveau III
Bellevue, WA1 apr. 202517 sep. 2025Gecertificeerd
$181.815–$245.985
Niveau II
Marysville, WA1 apr. 202517 sep. 2025Gecertificeerd
$169.915–$229.885
Niveau II
Seattle, WA1 apr. 202524 sep. 2025Gecertificeerd
$138.720–$187.680
Niveau II
Seattle, WA1 apr. 202524 sep. 2025Gecertificeerd
$138.635–$187.565
Niveau III
Austin, TX1 apr. 202517 sep. 2025Gecertificeerd
$199.534–$258.405
Niveau III
Sunnyvale, CA1 apr. 202517 sep. 2025Gecertificeerd
$178.500–$241.500
Niveau III
Bellevue, WA20 mrt. 202512 mei 2025Gecertificeerd
$199.534–$267.260
Niveau III
Mountain View, CA11 mrt. 202519 aug. 2025Gecertificeerd
$199.534–$241.730
Niveau III
Mountain View, CA4 mrt. 20253 sep. 2025Gecertificeerd
$200.000–$220.000
Niveau III
Mountain View, CA4 mrt. 20251 aug. 2025Gecertificeerd
$151.937–$205.562
Niveau III
Durham, NC4 mrt. 202514 apr. 2025Gecertificeerd
$144.840–$195.960
Niveau III
Austin, TX10 jan. 202516 mei 2025Gecertificeerd
$200.500–$238.500
Niveau III
Mountain View, CA20 nov. 202421 feb. 2025Gecertificeerd
$200.000–$240.000
Niveau III
Mountain View, CA19 nov. 20241 apr. 2025Gecertificeerd
$204.000–$276.000
Niveau III
Mountain View, CA14 okt. 20244 nov. 2024Gecertificeerd
$172.931–$225.170
Niveau II
Mountain View, CA11 okt. 202431 jan. 2025Gecertificeerd
$200.000–$220.000
Niveau III
Mountain View, CA12 aug. 20247 feb. 2025Gecertificeerd
$199.534–$263.350
Niveau III
Mountain View, CA15 jul. 20244 dec. 2024Gecertificeerd
$172.931–$225.170
Niveau II
Mountain View, CA12 jul. 202415 nov. 2024Gecertificeerd
$191.000–$203.000
Niveau IV
Sammamish, WA5 jul. 202423 jul. 2024Gecertificeerd
$234.062–$269.790
Niveau III
Mountain View, CA21 jun. 202429 jul. 2024Gecertificeerd
$154.700–$209.300
Niveau III
Prosper, TX29 apr. 202420 sep. 2024Gecertificeerd
$234.062–$269.215
Niveau III
Mountain View, CA18 mrt. 20246 mei 2024Gecertificeerd
$170.000–$230.000
Niveau III
Bellevue, WA26 feb. 202415 apr. 2024Gecertificeerd
$157.250–$212.750
Niveau III
Clarksburg, MD14 feb. 20241 apr. 2024Gecertificeerd
$191.250–$258.750
Niveau II
Mountain View, CA13 feb. 202425 mrt. 2024Gecertificeerd
$166.600–$225.400
Niveau III
Seattle, WA1 feb. 202415 mei 2024Gecertificeerd
$184.662–$225.170
Niveau II
Mountain View, CA18 jan. 202419 jul. 2024Gecertificeerd
$195.500–$264.500
Niveau II
Mountain View, CA5 jan. 202420 feb. 2024Gecertificeerd
$187.000–$253.000
Niveau II
Mountain View, CA9 nov. 202318 dec. 2023Gecertificeerd
$170.000–$230.000
Niveau III
Bothell, WA8 nov. 202311 dec. 2023Gecertificeerd
$184.958–$250.274
Niveau III
Dublin, CA28 jul. 20231 sep. 2023Gecertificeerd
$184.662–$249.240
Niveau II
Mountain View, CA21 jul. 202315 dec. 2023Gecertificeerd
$191.462–$259.038
Niveau III
Newark, CA14 jul. 202316 jul. 2023Gecertificeerd
$186.728–$252.632
Niveau III
Mountain View, CA13 apr. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
$186.728–$252.632
Niveau III
Mountain View, CA10 apr. 20231 okt. 2023Ingetrokken
$186.728–$252.632
Niveau III
Mountain View, CA23 mrt. 202316 sep. 2023Gecertificeerd
$188.817–$255.459
Niveau III
Mountain View, CA22 mrt. 20231 apr. 2023Gecertificeerd
$192.941–$256.266
Niveau IV
Mountain View, CA3 mrt. 202331 aug. 2023Gecertificeerd
$192.941–$252.655
Niveau IV
Mountain View, CA18 jan. 20236 jul. 2023Gecertificeerd
$170.000–$230.000
Niveau III
San Francisco, CA14 nov. 202219 dec. 2022Gecertificeerd
$167.149–$221.950
Niveau III
Mountain View, CA31 okt. 202221 nov. 2022Gecertificeerd
$154.700–$209.300
Niveau III
Acton, MA31 okt. 20225 dec. 2022Gecertificeerd

Senior Software Engineer bij alle werkgevers →

Andere functies bij Atlassian US, Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).