H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Aurora Operations, Inc. › Software Engineer II

Software Engineer II bij Aurora Operations, Inc.: H-1B-salarissen

41 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Engineer II bij Aurora Operations, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $139.000; middenhelft $134.077–$158.621.

Aanvragen (LCA's)41
Mediaan aangeboden salaris$139.000
Middelste helft van salarissen$134.077–$158.621
10e–90e percentiel$126.000–$162.000

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20245$130.000
FY202512$141.500
FY202624$146.500

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$146.000–$234.000
Niveau II
Mountain View, CA16 jun. 20261 jul. 2026Gecertificeerd
$162.000–$201.000
Niveau III
Mountain View, CA11 jun. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$158.621–$234.000
Niveau III
Mountain View, CA4 mei 202618 mei 2026Gecertificeerd
$159.000–$223.000
Niveau III
Mountain View, CA24 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$159.000–$223.000
Niveau III
Mountain View, CA24 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Seattle, WA24 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$158.621–$223.000
Niveau III
Mountain View, CA23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$166.566–$223.000
Niveau III
Mountain View, CA23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$126.000–$201.000
Niveau III
Pittsburgh, PA23 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$162.000–$201.000
Niveau III
Mountain View, CA23 apr. 20261 aug. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA14 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$161.637–$223.000
Niveau II
San Francisco, CA6 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$126.000–$201.000
Niveau II
Pittsburgh, PA1 apr. 20261 okt. 2026Gecertificeerd
$126.000–$181.500
Niveau II
Pittsburgh, PA27 feb. 202623 mrt. 2026Gecertificeerd
$165.000–$200.000
Niveau II
Mountian View, CA28 jan. 202616 feb. 2026Gecertificeerd, ingetrokken
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA28 jan. 202624 jul. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA22 jan. 202627 mrt. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA15 jan. 202612 jun. 2026Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA8 jan. 202610 jul. 2026Gecertificeerd
$190.000–$220.000
Niveau II
Mountain View, CA3 nov. 202517 nov. 2025Gecertificeerd
$126.000–$201.000
Niveau II
Pittsburgh, PA22 sep. 202520 okt. 2025Gecertificeerd
$126.000–$201.000
Niveau II
Pittsburgh, PA6 aug. 20254 feb. 2026Gecertificeerd
$147.000–$223.000
Niveau I
Mountain View, CA29 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$144.000–$216.000
Niveau II
Mountain View, CA9 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$150.000–$223.000
Niveau I
Mountain View, CA9 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$150.000–$174.000
Niveau I
Mountain View, CA9 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$175.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA8 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd, ingetrokken
$131.581–$201.000
Niveau IV
Pittsburgh, PA8 mei 20259 jun. 2025Gecertificeerd
$145.000–$200.000
Niveau II
Pittsburgh, PA8 mei 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Mountain View, CA30 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$139.000–$223.000
Niveau II
Pittsburgh, PA30 apr. 202530 apr. 2025Gecertificeerd
$147.000–$223.000
Niveau I
Mountain View, CA24 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$126.000–$201.000
Niveau II
Pittsburgh, PA1 apr. 20251 okt. 2025Gecertificeerd
$144.000–$216.000
Niveau II
Seattle, WA21 mrt. 202531 mrt. 2025Gecertificeerd
$130.000–$195.000
Niveau II
Pittsburgh, PA11 sep. 20247 mrt. 2025Gecertificeerd
$134.077–$216.000
Niveau II
Mountain View, CA6 aug. 20246 aug. 2024Gecertificeerd
$126.672–$216.000
Niveau II
Mountain View, CA26 jul. 20241 aug. 2024Gecertificeerd, ingetrokken
$144.000–$216.000
Niveau II
Mountain View, CA23 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$130.000–$195.000
Niveau II
Pittsburgh, PA22 mei 20241 okt. 2024Gecertificeerd

Software Engineer II bij alle werkgevers →

Andere functies bij Aurora Operations, Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).