Home › Werkgevers › Candex Solutions, Inc.
Candex Solutions, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Candex Solutions, Inc. heeft 10 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 10. Mediaan aangeboden salaris: $133.000.
Sponsort Candex Solutions, Inc. H-1B-visa?
Candex Solutions, Inc. heeft 10 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 11 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Senior Data Analyst | 1 | $139.000 |
| Senior Finance Analyst | 1 | $120.000 |
| Data Engineer | 1 | $127.000 |
| Head of Product Marketing | 1 | $210.000 |
| Data Analyst | 1 | $105.000 |
| Operations Analyst | 1 | $75.000 |
| Manager, Data Analytics & Engineering | 1 | $160.000 |
| Chief Financial Officer | 1 | $300.000 |
| Associate Data Engineer | 1 | $115.000 |
| Senior Product Manager | 1 | $205.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $139.000 |
| FY2024 | 1 | $120.000 |
| FY2025 | 4 | $116.000 |
| FY2026 | 4 | $182.500 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Data Scientists3
- Operations Research Analysts2
- Software Developers1
- Financial Quantitative Analysts1
- Architectural and Engineering Managers1
- Chief Executives1
- Management Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Product Manager | $205.000 Niveau II | Boston, MA | 11 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Associate Data Engineer | $115.000 Niveau II | Quincy, MA | 23 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Chief Financial Officer | $300.000 | New York, NY | 30 dec. 2025 | 2 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Manager, Data Analytics & Engineering | $160.000 Niveau I | Quincy, MA | 9 dec. 2025 | 9 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Analyst | $105.000 Niveau II | Quincy, MA | 30 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Operations Analyst | $75.000 Niveau I | Quincy, MA | 30 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $127.000 Niveau II | Quincy, MA | 4 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Head of Product Marketing | $210.000 Niveau II | Brooklyn, NY | 22 nov. 2024 | 6 jan. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Senior Finance Analyst | $120.000 Niveau II | Quincy, MA | 2 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Data Analyst | $139.000–$140.000 Niveau III | Newton, MA | 5 apr. 2023 | 12 apr. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).