Home › Werkgevers › Charter Communications, Inc. › Software Engineer VI
Software Engineer VI bij Charter Communications, Inc.: H-1B-salarissen
61 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Engineer VI bij Charter Communications, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $133.973; middenhelft $118.706–$139.443.
Aanvragen (LCA's)61
Mediaan aangeboden salaris$133.973
Middelste helft van salarissen$118.706–$139.443
10e–90e percentiel$109.810–$142.314
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $152.069 |
| FY2024 | 15 | $126.298 |
| FY2025 | 28 | $133.973 |
| FY2026 | 15 | $135.126 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $142.314–$175.300 Niveau III | Greenwood Village, CO | 9 jun. 2026 | 23 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.408–$175.300 Niveau III | Charlotte, NC | 14 mei 2026 | 21 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $142.314–$175.300 Niveau III | Greenwood Village, CO | 2 apr. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.046–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 27 feb. 2026 | 25 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.046–$159.400 Niveau IV | St. Louis, MO | 26 feb. 2026 | 28 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $118.706–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 16 dec. 2025 | 17 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $133.536–$159.400 Niveau III | Charlotte, NC | 12 dec. 2025 | 12 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.645–$159.400 Niveau IV | Louisville, KY | 3 dec. 2025 | 28 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $118.706–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 25 nov. 2025 | 4 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $118.706–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 12 nov. 2025 | 13 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $97.386–$159.400 Niveau II | Maryland Heights, MO | 5 nov. 2025 | 21 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.314–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 5 nov. 2025 | 2 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $125.844–$175.340 | Coppell, TX | 30 sep. 2025 | 30 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $125.694–$159.400 Niveau IV | Charlotte, NC | 23 sep. 2025 | 3 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.314–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 23 sep. 2025 | 15 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $135.126–$175.340 | Coppell, TX | 23 sep. 2025 | 19 mrt. 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $150.389–$175.340 | Greenwood Village, CO | 3 sep. 2025 | 14 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $142.314–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 28 aug. 2025 | 24 jan. 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $118.706–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 26 aug. 2025 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $118.162–$159.400 | Maryland Heights, MO | 11 jul. 2025 | 24 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $135.782–$159.400 | Charlotte, NC | 30 jun. 2025 | 12 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.174–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 26 jun. 2025 | 26 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 25 jun. 2025 | 31 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $118.162–$159.400 | Maryland Heights, MO | 25 jun. 2025 | 31 okt. 2025 | Ingetrokken |
| $161.886–$175.340 Niveau IV | Greenwood Village, CO | 5 jun. 2025 | 9 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | St. Louis, MO | 3 jun. 2025 | 21 okt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $139.443–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 29 mei 2025 | 22 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $125.699–$175.340 | Greenwood Village, CO | 21 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 15 mei 2025 | 16 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $112.174–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 23 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | St. Louis, MO | 22 apr. 2025 | 19 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 4 apr. 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 7 mrt. 2025 | 19 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Marlyand Heights, MO | 6 mrt. 2025 | 19 mei 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $139.443–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 5 mrt. 2025 | 5 aug. 2025 | Ingetrokken |
| $134.347–$159.400 Niveau III | Charlotte, NC | 3 mrt. 2025 | 10 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.174–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 4 feb. 2025 | 14 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.443–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 31 dec. 2024 | 18 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $113.922–$175.340 Niveau III | Englewood, CO | 30 dec. 2024 | 31 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $139.443–$175.340 Niveau III | Greenwood Village, CO | 27 nov. 2024 | 16 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $133.973–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 21 okt. 2024 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $139.443–$175.300 Niveau III | Greenwood Village, CO | 2 okt. 2024 | 11 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $134.347–$159.400 Niveau III | Charlotte, NC | 2 okt. 2024 | 6 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.174–$159.400 Niveau III | St. Louis, MO | 21 aug. 2024 | 3 nov. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $139.443–$175.302 Niveau III | Greenwood Village, CO | 2 aug. 2024 | 22 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| $134.347–$159.400 Niveau III | Charlotte, NC | 29 jul. 2024 | 15 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $130.520–$175.300 Niveau III | Greenwood Village, CO | 21 jun. 2024 | 30 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $120.328–$159.400 Niveau III | Coppell, TX | 20 jun. 2024 | 10 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.232–$159.400 Niveau III | Charlotte, NC | 16 apr. 2024 | 14 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.851–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 4 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.398–$175.302 Niveau IV | Greenwood Village, CO | 29 mrt. 2024 | 29 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $110.800–$196.400 Niveau II | Greenwood Village, CO | 26 mrt. 2024 | 4 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.851–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 21 mrt. 2024 | 1 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $126.298–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 20 mrt. 2024 | 3 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $122.470–$159.400 Niveau IV | Maryland Heights, MO | 19 mrt. 2024 | 27 mrt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $105.851–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 29 feb. 2024 | 2 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.851–$159.400 Niveau III | Maryland Heights, MO | 29 feb. 2024 | 2 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $152.069–$175.300 Niveau IV | Greenwood Village, CO | 22 feb. 2024 | 5 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $152.069–$175.300 Niveau IV | Greenwood Village, CO | 21 feb. 2024 | 9 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $89.800–$159.400 Niveau II | Maryland Heights, MO | 20 feb. 2024 | 15 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $152.069–$175.300 Niveau IV | Greenwood Village, CO | 22 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
Software Engineer VI bij alle werkgevers →
Andere functies bij Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98.062
- Principal Engineer I$137.925
- BI ETL Developer II$103.896
- Software Engineer V$117.021
- Systems Engineer IV$122.206
- Network Engineer III$107.702
- Network Engineer IV$112.137
- Principal Engineer II$159.598
- Systems Engineer III$102.482
- Principal Software Engineer I$140.046
- BI Application Developer II$101.109
- Principal Architect I$134.482
- BI ETL Developer III$115.651
- Software Engineer III$90.979
- Senior Software Developer$103.896
- Principal Architect II$133.973
- Network Engineer II$89.398
- Software Developer$85.114
- Systems Engineer II$95.462
- Lead Software Developer$122.970
- DevOps Engineer$102.773
- BI Architect II$117.582
- Sr. Test Engineer$112.481
- Lead Test Engineer$130.686
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).