Home › Werkgevers › Chatham Financial Corporation
Chatham Financial Corporation: H-1B-salarissen en sponsoring
Chatham Financial Corporation heeft 40 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 40. Mediaan aangeboden salaris: $131.756.
Sponsort Chatham Financial Corporation H-1B-visa?
Chatham Financial Corporation heeft 40 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 23 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Chatham Financial Corporation: 7 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $119.125 |
| Full Stack Software Developer | 4 | $117.500 |
| Director, Acquisitions | 3 | $208.250 |
| Quantitative Researcher and Developer | 3 | $140.795 |
| Information Security Analyst | 2 | $80.600 |
| Junior Fullstack Developer | 2 | $114.000 |
| Senior Software Developer | 1 | $150.000 |
| UX Designer | 1 | $80.000 |
| Director, Treasury | 1 | $137.750 |
| Data Engineer | 1 | $103.000 |
| UE/UX Researcher | 1 | $94.500 |
| Lead Full Stack Software Developer | 1 | $160.000 |
| Senior Information Security Analyst | 1 | $175.000 |
| Software Developer in Test | 1 | $142.000 |
| Product Owner | 1 | $122.200 |
| Junior Software Developer | 1 | $84.000 |
| Lead Engineer | 1 | $184.000 |
| DevOps Engineer | 1 | $146.078 |
| Private Equity Real Estate Advisory Associate | 1 | $145.000 |
| AI Engineer | 1 | $163.200 |
| Analytics Engineer | 1 | $118.450 |
| UX Researcher | 1 | $107.120 |
| Principal Product Designer | 1 | $104.442 |
| Software Development Engineer in Test | 1 | $173.400 |
| Financial Risk Advisor | 1 | $195.000 |
| Director, Financial Risk Advisory | 1 | $210.000 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $109.500 |
| FY2024 | 9 | $125.000 |
| FY2025 | 10 | $142.898 |
| FY2026 | 8 | $158.100 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)25%
- Niveau II (gekwalificeerd)22%
- Niveau III (ervaren)10%
- Niveau IV (volledig bekwaam)42%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Software Developers19
- Financial and Investment Analysts5
- Statisticians3
- Graphic Designers2
- Computer Systems Analysts2
- Web Developers2
- Data Scientists2
- Database Administrators1
- Information Security Analysts1
- Economists1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director, Financial Risk Advisory | $210.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 23 jun. 2026 | 30 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Financial Risk Advisor | $195.000 Niveau IV | New York, NY | 11 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Quantitative Researcher and Developer | $142.800 Niveau IV | Kennett Square, PA | 9 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Development Engineer in Test | $173.400 Niveau III | Centennial, CO | 26 mrt. 2026 | 17 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Principal Product Designer | $104.442 Niveau IV | Kennett Square, PA | 30 jan. 2026 | 29 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| UX Researcher | $107.120 Niveau II | Acton, MA | 8 jan. 2026 | 18 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Analytics Engineer | $118.450 Niveau II | Kennett Square, PA | 23 dec. 2025 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $191.722 Niveau II | Centennial, CO | 4 nov. 2025 | 20 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| Director, Acquisitions | $240.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau IV | New York, NY | 16 sep. 2025 | 21 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| AI Engineer | $163.200 Niveau I | Kennett Square, PA | 24 jul. 2025 | 31 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $128.750 Niveau I | Kennett Square, PA | 30 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $134.763 Niveau I | Harrison, NJ | 12 jun. 2025 | 21 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.195 Niveau I | Kennett Square, PA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $85.400 Niveau I | Kennett Square, PA | 17 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Private Equity Real Estate Advisory Associate | $145.000 Niveau III | New York, NY | 19 mrt. 2025 | 28 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Quantitative Researcher and Developer | $140.795 Niveau IV | Charlotte, NC | 19 feb. 2025 | 21 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Lead Engineer | $184.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 18 dec. 2024 | 9 mei 2025 | Gecertificeerd |
| DevOps Engineer | $146.078 Niveau IV | Kennett Square, PA | 18 dec. 2024 | 24 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $125.000 Niveau II | Kennett Square, PA | 5 sep. 2024 | 22 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer in Test | $142.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 6 jun. 2024 | 22 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Quantitative Researcher and Developer | $120.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 22 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Director, Acquisitions | $208.250 H-1B1 (Singapore) · Niveau IV | New York, NY | 13 mei 2024 | 16 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Product Owner | $122.200 Niveau III | Kennett Square, PA | 24 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Junior Software Developer | $84.000 Niveau I | Kennett Square, PA | 23 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Information Security Analyst | $175.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 25 jan. 2024 | 9 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| Lead Full Stack Software Developer | $160.000 Niveau IV | Littleton, CO | 21 dec. 2023 | 12 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Junior Fullstack Developer | $114.000 Niveau II | Kennett Square, PA | 7 nov. 2023 | 9 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $170.000 Niveau III | Littleton, CO | 14 sep. 2023 | 25 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| UE/UX Researcher | $94.500 Niveau II | Kennett Square, PA | 29 jun. 2023 | 11 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| Information Security Analyst | $82.200 Niveau I | Kennett Square, PA | 31 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Data Engineer | $103.000 Niveau II | Kennett Square, PA | 18 mei 2023 | 1 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Information Security Analyst | $79.000 Niveau I | Kennett Square, PA | 18 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Junior Fullstack Developer | $114.000 Niveau II | Kennett Square, PA | 17 apr. 2023 | 11 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| Full Stack Software Developer | $110.000 Niveau I | Kennett Square, PA | 17 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| UX Designer | $80.000 Niveau IV | Kennett Square, PA | 9 mrt. 2023 | 1 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $102.482–$185.000 Niveau II | Littleton, CO | 1 feb. 2023 | 8 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Director, Treasury | $137.750 Niveau IV | Kennett Square, PA | 4 jan. 2023 | 28 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Director, Acquisitions | $205.000 H-1B1 (Singapore) · Niveau IV | Kennett Square, PA | 23 dec. 2022 | 30 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.500 Niveau I | Kennett Square, PA | 12 okt. 2022 | 9 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $150.000 Niveau IV | Littleton, CO | 7 okt. 2022 | 7 okt. 2022 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).