H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Clear Thought Solutions LLC

Clear Thought Solutions LLC: H-1B-salarissen en sponsoring

Clear Thought Solutions LLC heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 30. Mediaan aangeboden salaris: $110.000.

Aanvragen (LCA's)30
Gecertificeerd30
Adres werkgeverCary, NC
H-1B-afhankelijke werkgeverJa
Mediaan aangeboden salaris$110.000
Middelste helft van salarissen$103.500–$120.250
10e–90e percentiel$97.700–$133.208

Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.

Sponsort Clear Thought Solutions LLC H-1B-visa?

Clear Thought Solutions LLC heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 21 apr. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.

Green card (PERM) aanvragen bij Clear Thought Solutions LLC: 4 →

Salarissen per functietitel

FunctietitelLCAsMediaan salaris
Software Applications Developer19$110.000
Software Developer, Applications10$110.000
Business Systems Analyst1$88.000

Aanvragen per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY202310$104.000
FY20247$113.000
FY20259$106.000
FY20264$119.700

Heersende loonniveaus

Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.

Waar de banen zijn

Beroepen

Laatste aanvragen

FunctietitelBasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
Software Applications Developer$133.120–$135.200
Niveau II
New York, NY21 apr. 202627 apr. 2026Gecertificeerd
Software Applications Developer$98.000–$100.000
Niveau II
St. Charles, MO4 mrt. 202611 mrt. 2026Gecertificeerd
Software Applications Developer$114.400–$124.800
Niveau II
Plano, TX30 jan. 20265 feb. 2026Gecertificeerd
Software Applications Developer$125.000–$150.000
Niveau II
Rancho Cordova, CA6 nov. 202530 apr. 2026Gecertificeerd
Software Applications Developer$98.000–$100.000
Niveau II
Collierville, TN23 sep. 202529 sep. 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$115.000–$162.000
Niveau II
Round Rock, TX23 sep. 202529 sep. 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$109.000–$120.000
Niveau II
Austin, TX19 mei 202526 mei 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$95.000–$130.000
Niveau II
Leawood, KS19 mei 202526 mei 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$105.000–$150.000
Niveau II
Columbus, OH19 mei 202526 mei 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$125.000–$130.000
Niveau II
Frisco, TX19 mei 202526 mei 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$127.000–$130.000
Niveau II
Burbank, CA19 mei 202526 mei 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$106.000–$110.000
Niveau II
Irving, TX20 mrt. 202524 mrt. 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$106.000–$110.000
Niveau II
Dallas, TX19 mrt. 202524 mrt. 2025Gecertificeerd
Software Applications Developer$113.000–$115.000
Niveau II
Bloomfield, CT19 sep. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Software Applications Developer$113.000–$115.000
Niveau II
Hartford, CT19 sep. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
Software Applications Developer$110.000–$150.000
Niveau II
Novi, MI28 aug. 20243 sep. 2024Gecertificeerd
Software Applications Developer$106.000–$120.000
Niveau II
Plano, TX25 aug. 20243 sep. 2024Gecertificeerd
Software Applications Developer$122.000–$150.000
Niveau II
Rosemead, CA27 jun. 20241 jul. 2024Gecertificeerd
Software Developer, Applications$115.000–$120.000
Niveau II
Baltimore, MD12 mrt. 202418 mrt. 2024Gecertificeerd
Software Developer, Applications$148.000–$150.000
Niveau II
Foster City, CA26 sep. 20231 okt. 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$110.000–$120.000
Niveau II
Princeton, NJ16 jun. 202319 jun. 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$110.000–$150.000
Niveau II
Rancho Cordova, CA6 apr. 20231 mei 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$142.000–$150.000
Niveau II
Palo Alto, CA6 apr. 20231 mei 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$103.000–$105.000
Niveau II
Costa Mesa, CA6 feb. 20236 feb. 2023Gecertificeerd
Software Applications Developer$99.000–$100.000
Niveau II
Plano, TX6 feb. 20236 feb. 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$134.000–$135.000
Niveau II
San Francisco, CA6 feb. 20239 feb. 2023Gecertificeerd
Software Developer, Applications$105.000–$120.000
Niveau II
Burbank, CA28 nov. 20221 apr. 2023Gecertificeerd
Business Systems Analyst$88.000–$120.000
Niveau II
King of Prussia, PA28 nov. 20225 dec. 2022Gecertificeerd
Software Developer, Applications$100.000–$150.000
Niveau II
Austin, TX6 nov. 20221 dec. 2022Gecertificeerd
Software Developer, Applications$90.000–$150.000
Niveau II
Leawood, KS6 nov. 20221 dec. 2022Gecertificeerd

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).