Home › Werkgevers › Crusade Technologies USA LLC.
Crusade Technologies USA LLC.: H-1B-salarissen en sponsoring
Crusade Technologies USA LLC. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 30. Mediaan aangeboden salaris: $91.426.
Een H-1B-afhankelijke werkgever heeft een groot aandeel H-1B-werknemers (bijvoorbeeld 15% of meer van een personeelsbestand van 51 of meer) en moet extra regels volgen tegen het verdringen van Amerikaanse werknemers.
Sponsort Crusade Technologies USA LLC. H-1B-visa?
Crusade Technologies USA LLC. heeft 30 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 18 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $89.128 |
| AEM Developer | 4 | $93.829 |
| Software Engineer | 3 | $84.094 |
| SAP Consultant | 2 | $72.092 |
| CRM Business Analyst | 1 | $100.714 |
| Software/edi Developer | 1 | $86.694 |
| Mulesoft/python Developer | 1 | $112.986 |
| IT Specialist | 1 | $92.726 |
| Cloud DevOps Engineer | 1 | $71.490 |
| Workday HCM Consultant | 1 | $88.379 |
| Sr. Revenue Analyst | 1 | $118.893 |
| Appian Developer | 1 | $90.896 |
| Staff Automation Engineer | 1 | $115.000 |
| Web Developer | 1 | $70.720 |
| Network Engineer | 1 | $138.986 |
| Data Governance Analyst | 1 | $111.218 |
| Data Analyst | 1 | $105.747 |
| System Analyst | 1 | $69.077 |
| Data Engineer | 1 | $96.013 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2025 | 17 | $88.379 |
| FY2026 | 13 | $94.500 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Bee Cave, TX3
- Elizabeth City, NC2
- Farmers Branch, TX2
- McKinney, TX1
- Hoover, AL1
- Frisco, TX1
- Concord, NC1
- Newark, NJ1
- Fuquay Varina, NC1
- Fort Wayne, IN1
- Thornton, CO1
- Loganville, GA1
- New Haven, CT1
- Irving, TX1
- Overland Park, KS1
- Denton, TX1
- Leander, TX1
- Dallas, TX1
- Eden Prairie, MN1
- Monroe, WA1
Beroepen
- Software Developers18
- Computer Systems Analysts4
- Data Scientists4
- Information Security Analysts2
- Web Developers1
- Computer Network Architects1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $96.013 Niveau II | Honey Brook, PA | 18 jun. 2026 | 25 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $84.094 Niveau I | Stafford, TX | 12 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $109.845 Niveau II | West Chester, PA | 4 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| System Analyst | $69.077 Niveau I | Media, PA | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Governance Analyst | $111.218 Niveau III | Cypress, TX | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Data Analyst | $105.747 Niveau II | Charlotte, NC | 1 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Network Engineer | $138.986 Niveau II | Monroe, WA | 29 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $90.896 Niveau I | Farmers Branch, TX | 26 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $87.360 Niveau I | Eden Prairie, MN | 19 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $94.500 Niveau II | Elizabeth City, NC | 13 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Web Developer | $70.720 Niveau II | Dallas, TX | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Staff Automation Engineer | $115.000 Niveau II | Leander, TX | 12 mrt. 2026 | 19 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Appian Developer | $90.896 Niveau I | Denton, TX | 7 jan. 2026 | 15 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr. Revenue Analyst | $118.893 Niveau III | Farmers Branch, TX | 22 sep. 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| AEM Developer | $95.701 Niveau II | Overland Park, KS | 6 aug. 2025 | 14 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| AEM Developer | $105.997 Niveau II | Frisco, TX | 12 jun. 2025 | 20 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| SAP Consultant | $69.430 Niveau I | Bee Cave, TX | 5 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Developer | $85.384 Niveau I | Bee Cave, TX | 2 jun. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Mulesoft/python Developer | $112.986 Niveau II | Concord, NC | 16 mei 2025 | 23 mei 2025 | Gecertificeerd |
| IT Specialist | $92.726 Niveau I | Newark, NJ | 14 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| AEM Developer | $91.957 Niveau II | Elizabeth City, NC | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| AEM Developer | $86.466 Niveau I | Fuquay Varina, NC | 8 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Cloud DevOps Engineer | $71.490 Niveau I | Fort Wayne, IN | 5 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Workday HCM Consultant | $88.379 Niveau I | Thornton, CO | 22 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| SAP Consultant | $74.755 Niveau I | Bee Cave, TX | 21 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $105.227 Niveau II | Loganville, GA | 18 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $84.094 Niveau I | Irving, TX | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $82.347 Niveau I | New Haven, CT | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| CRM Business Analyst | $100.714 Niveau II | McKinney, TX | 6 mrt. 2025 | 14 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software/edi Developer | $86.694 Niveau II | Hoover, AL | 27 feb. 2025 | 10 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).