Home › Werkgevers › CyberArk Software USA, LP
CyberArk Software USA, LP: H-1B-salarissen en sponsoring
CyberArk Software USA, LP heeft 26 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 26. Mediaan aangeboden salaris: $166.000.
Sponsort CyberArk Software USA, LP H-1B-visa?
CyberArk Software USA, LP heeft 26 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 8 jun. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij CyberArk Software USA, LP: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 4 | $172.686 |
| Staff Software Development Engineer in Test | 2 | $155.500 |
| Senior Software Development Engineer in Test | 2 | $112.000 |
| Staff Software Engineer | 2 | $210.578 |
| Software Engineer | 2 | $150.000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $184.700 |
| Manager, R&D | 1 | $240.000 |
| Senior Staff Software Engineer | 1 | $199.600 |
| R&D Group Manager, Idaptive | 1 | $260.000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $262.500 |
| Staff Site Reliability Engineer | 1 | $158.000 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $224.000 |
| Senior Site Reliability Engineer | 1 | $141.000 |
| Senior Production Engineer | 1 | $141.000 |
| Staff Engineer, Software | 1 | — |
| Senior Security Architect | 1 | $209.000 |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | 1 | $190.279 |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | 1 | $165.422 |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | 1 | $157.632 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $124.500 |
| FY2024 | 2 | $212.350 |
| FY2025 | 13 | $166.000 |
| FY2026 | 9 | $176.582 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)10%
- Niveau II (gekwalificeerd)33%
- Niveau III (ervaren)24%
- Niveau IV (volledig bekwaam)33%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Santa Clara, CA16
- Salt Lake City, UT3
- South Jordan, UT2
- Livermore, CA1
- Celina, TX1
- Morgan Hill, CA1
- Allen, TX1
- Hutto, TX1
Beroepen
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $157.632–$204.500 | Santa Clara, CA | 8 jun. 2026 | 8 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | $157.632–$221.880 | Santa Clara, CA | 15 mei 2026 | 18 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | $165.422–$215.500 Niveau III | Santa Clara, CA | 13 mei 2026 | 13 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | $190.279–$245.000 | Santa Clara, CA | 6 mei 2026 | 6 mei 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Security Architect | $209.000 Niveau IV | Salt Lake City, UT | 23 apr. 2026 | 23 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Staff Engineer, Software | $149.429–$169.500 parttime | Santa Clara, CA | 22 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Software Engineer | $187.741–$221.880 Niveau II | Santa Clara, CA | 22 apr. 2026 | 22 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Production Engineer | $141.000–$196.000 E-3 · Niveau II | Santa Clara, CA | 23 dec. 2025 | 1 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| Senior Software Engineer | $188.000–$200.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 24 sep. 2025 | 14 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $150.000–$160.000 Niveau I | Santa Clara, CA | 27 aug. 2025 | 15 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Software Development Engineer in Test | $166.000–$200.000 Niveau III | Santa Clara, CA | 22 aug. 2025 | 27 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Site Reliability Engineer | $158.000–$210.000 Niveau IV | Allen, TX | 15 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Platform Engineer | $224.000–$229.000 Niveau IV | Santa Clara, CA | 29 jul. 2025 | 25 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Site Reliability Engineer | $141.000–$176.000 Niveau IV | Hutto, TX | 22 jul. 2025 | 4 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Development Engineer in Test | $120.000–$130.000 Niveau III | South Jordan, UT | 16 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $150.000–$176.000 Niveau I | Santa Clara, CA | 10 jul. 2025 | 21 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Principal Software Engineer | $262.500 Niveau IV | Santa Clara, CA | 9 apr. 2025 | 9 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Software Engineer | $181.155 Niveau III | Salt Lake City, UT | 1 apr. 2025 | 1 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| Staff Software Engineer | $240.000 Niveau IV | Morgan Hill, CA | 11 mrt. 2025 | 21 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Staff Software Engineer | $199.600 Niveau IV | Celina, TX | 11 mrt. 2025 | 21 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Engineer | $134.071 Niveau III | Salt Lake City, UT | 28 feb. 2025 | 4 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| R&D Group Manager, Idaptive | $260.000 Niveau II | Santa Clara, CA | 23 dec. 2024 | 20 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| Manager, R&D | $240.000 | Santa Clara, CA | 7 mei 2024 | 20 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Sr. Software Engineer | $184.700 Niveau II | Santa Clara, CA | 15 mrt. 2024 | 19 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Software Development Engineer in Test | $104.000 Niveau II | South Jordan, UT | 30 jan. 2023 | 1 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Staff Software Development Engineer in Test | $145.000 Niveau II | Livermore, CA | 30 jan. 2023 | 1 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).