Home › Werkgevers › Deccan International
Deccan International: H-1B-salarissen en sponsoring
Deccan International heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 17. Mediaan aangeboden salaris: $100.000.
Sponsort Deccan International H-1B-visa?
Deccan International heeft 17 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 8 mei 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Strategic Analyst | 5 | $87.214 |
| Software Testing Engineer | 3 | $104.291 |
| Senior Software Developer | 2 | $135.000 |
| Director of Advanced Analytics and Development | 1 | $190.750 |
| Strategic Analyst II | 1 | $92.000 |
| Tactical Analyst | 1 | $65.000 |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $156.728 |
| Sr. Analyst, Strategic | 1 | $100.000 |
| Data Scientist | 1 | $167.087 |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $187.505 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $104.291 |
| FY2024 | 2 | $135.000 |
| FY2025 | 3 | $100.000 |
| FY2026 | 7 | $92.660 |
Heersende loonniveaus
- Niveau I (instap)29%
- Niveau II (gekwalificeerd)41%
- Niveau III (ervaren)24%
- Niveau IV (volledig bekwaam)6%
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
Beroepen
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists4
- Software Developers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer and Information Research Scientists2
- Operations Research Analysts1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Strategic Analyst | $87.214 Niveau II | Morrisville, NC | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Strategic Analyst | $87.214 Niveau II | Morrisville, NC | 1 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Strategic Analyst | $92.660 Niveau III | Corpus Christi, TX | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Strategic Analyst | $92.660 Niveau III | Corpus Christi, TX | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | $187.505 Niveau II | San Diego, CA | 26 mrt. 2026 | 3 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Testing Engineer | $110.000–$126.000 Niveau I | San Jose, CA | 28 jan. 2026 | 3 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Software Testing Engineer | $100.000–$110.000 Niveau I | San Jose, CA | 4 nov. 2025 | 3 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Strategic Analyst | $85.000–$95.000 Niveau I | San Diego, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| Data Scientist | $167.087 Niveau III | San Diego, CA | 24 feb. 2025 | 26 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| Sr. Analyst, Strategic | $100.000–$110.000 Niveau III | Kalamazoo, MI | 6 dec. 2024 | 20 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $130.000–$135.000 Niveau II | San Diego, CA | 22 apr. 2024 | 11 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Senior Software Developer | $140.000–$160.000 Niveau II | San Diego, CA | 28 mrt. 2024 | 11 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Strategic Analyst II | $92.000–$95.000 Niveau II | San Diego, CA | 19 mei 2023 | 26 aug. 2023 | Gecertificeerd |
| Tactical Analyst | $65.000–$75.000 Niveau I | San Diego, CA | 7 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | $156.728 Niveau II | San Diego, CA | 7 apr. 2023 | 3 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Testing Engineer | $104.291 Niveau I | San Diego, CA | 31 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Director of Advanced Analytics and Development | $190.750 Niveau IV | San Diego, CA | 2 dec. 2022 | 1 apr. 2023 | Gecertificeerd |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).