Home › Werkgevers › Ellianse LLC
Ellianse LLC: H-1B-salarissen en sponsoring
Ellianse LLC heeft 29 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 29. Mediaan aangeboden salaris: $80.643.
Sponsort Ellianse LLC H-1B-visa?
Ellianse LLC heeft 29 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 14 apr. 2026. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Business Systems Analyst | 6 | $70.990 |
| Business Analyst | 5 | $80.000 |
| Healthcare Business Analyst | 3 | $67.142 |
| Systems Engineer | 2 | $89.773 |
| IT Business Analyst | 2 | $94.442 |
| Application Integration Engineer | 2 | $97.427 |
| Workday HCM Report Writer | 2 | $80.643 |
| Systems Analyst 3 | 1 | $78.707 |
| Business Analyst (BA3) | 1 | $78.707 |
| Operations Manager | 1 | $155.000 |
| IT Project Manager | 1 | $90.000 |
| Information Systems Manager | 1 | $137.280 |
| Application Developer | 1 | $73.403 |
| Systems Analyst - III | 1 | $106.038 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $80.000 |
| FY2024 | 13 | $70.990 |
| FY2025 | 3 | $106.038 |
| FY2026 | 2 | $80.643 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Las Vegas, NV7
- Lewisville, TX2
- Sparks, NV2
- Henderson, NV2
- Charlotte, NC2
- Reno, NV2
- Sandy, UT1
- Midvale, UT1
- Saratoga Springs, UT1
- Schaumburg, IL1
- Chesterfield, MO1
- San Diego, CA1
- Columbus, OH1
- Elgin, IL1
- Depew, NY1
- Erie, NY1
- Charoltte, NC1
- Greenwood Village, CO1
Beroepen
- Computer Systems Analysts11
- Software Developers7
- Management Analysts4
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer and Information Systems Managers2
- Business Intelligence Analysts1
- Computer Programmers1
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Workday HCM Report Writer | $80.643 Niveau II | Las Vegas, NV | 14 apr. 2026 | 20 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Workday HCM Report Writer | $80.643 Niveau II | Las Vegas, NV | 13 apr. 2026 | 20 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $89.500 Niveau II | Greenwood Village, CO | 22 jul. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| IT Business Analyst | $106.039 Niveau II | Las Vegas, NV | 7 mrt. 2025 | 14 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| Systems Analyst - III | $106.038–$110.000 Niveau II | Las Vegas, NV | 22 jan. 2025 | 27 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| Healthcare Business Analyst | $67.142–$69.000 Niveau I | Lewisville, TX | 25 jul. 2024 | 30 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $85.571–$86.000 Niveau II | Reno, NV | 18 jul. 2024 | 30 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $85.571–$86.000 Niveau II | Reno, NV | 18 jul. 2024 | 26 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| Application Integration Engineer | $97.427–$98.000 Niveau II | Las Vegas, NV | 6 jun. 2024 | 6 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Application Developer | $73.403–$75.000 Niveau I | Charlotte, NC | 3 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Application Integration Engineer | $97.427–$980.000 Niveau II | Las Vegas, NV | 3 jun. 2024 | 3 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $70.990–$72.000 Niveau I | Charlotte, NC | 20 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $70.179–$84.000 Niveau II | Las Vegas, NV | 17 mei 2024 | 17 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $70.990–$71.000 Niveau I | Charoltte, NC | 15 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Systems Analyst | $65.520 Niveau I | Schaumburg, IL | 19 sep. 2023 | 27 sep. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Operations Manager | $155.000 Niveau II | San Diego, CA | 21 aug. 2023 | 12 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $80.000 Niveau II | Columbus, OH | 14 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| IT Project Manager | $90.000 Niveau II | Henderson, NV | 4 aug. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Information Systems Manager | $137.280 Niveau II | Elgin, IL | 19 jul. 2023 | 31 jul. 2023 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Systems Engineer | $87.152–$97.760 Niveau II | Saratoga Springs, UT | 17 mei 2023 | 17 mei 2023 | Gecertificeerd |
| Healthcare Business Analyst | $66.498–$67.000 Niveau I | Lewisville, TX | 15 mrt. 2023 | 15 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Analyst (BA3) | $78.707–$85.000 Niveau II | Sparks, NV | 9 mrt. 2023 | 9 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Systems Analyst 3 | $78.707–$79.000 Niveau II | Sparks, NV | 9 mrt. 2023 | 9 mrt. 2023 | Gecertificeerd |
| Systems Engineer | $92.394–$97.760 Niveau II | Sandy, UT | 16 jan. 2023 | 16 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| IT Business Analyst | $82.846–$120.000 Niveau II | Henderson, NV | 12 jan. 2023 | 12 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $63.710–$75.000 Niveau II | Erie, NY | 19 sep. 2022 | 3 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Business Systems Analyst | $74.194–$75.000 Niveau II | Midvale, UT | 19 aug. 2022 | 19 aug. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Business Analyst | $63.274–$70.000 Niveau II | Depew, NY | 18 mei 2022 | 1 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| Healthcare Business Analyst | $67.746–$68.000 Niveau II | Chesterfield, MO | 4 jun. 2020 | 1 okt. 2020 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).