Home › Werkgevers › Enlighten Management Solutions, Inc.
Enlighten Management Solutions, Inc.: H-1B-salarissen en sponsoring
Enlighten Management Solutions, Inc. heeft 22 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend voor H-1B en aanverwante visa in boekjaren 2023–2026; gecertificeerd: 20. Mediaan aangeboden salaris: $98.155.
Sponsort Enlighten Management Solutions, Inc. H-1B-visa?
Enlighten Management Solutions, Inc. heeft 22 arbeidsvoorwaardenaanvragen ingediend in boekjaren 2023–2026, de laatste ingediend op 25 nov. 2025. Een LCA is de eerste stap van een H-1B-aanvraag, dus de werkgever heeft H-1B-werknemers gesponsord of zich voorbereid op sponsoring; dit garandeert geen sponsoring voor een specifieke baan. Controleer de eigen vacatures van de werkgever.
Green card (PERM) aanvragen bij Enlighten Management Solutions, Inc.: 3 →
Salarissen per functietitel
| Functietitel | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| Software Engineer | 4 | $86.424 |
| Golang Developer | 3 | $85.197 |
| Business Analyst | 3 | — |
| Java Developer | 2 | $108.088 |
| IT Systems Engineer | 2 | $103.314 |
| Software Developer | 1 | $85.467 |
| Backend Java Engineer | 1 | $98.904 |
| Solution Architect – 5G Core | 1 | $106.725 |
| Java Microservices Developer | 1 | $124.800 |
| IT Developer | 1 | $103.314 |
| Sr .Net Developer | 1 | $98.904 |
| Quality Assurance Analyst/Tester, Sr | 1 | $98.155 |
| Solutions Architect – 5G Core | 1 | $113.422 |
Aanvragen per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 16 | $90.522 |
| FY2024 | 1 | $113.422 |
| FY2025 | 4 | $103.314 |
| FY2026 | 1 | $87.651 |
Heersende loonniveaus
Het Department of Labor stelt vier heersende loonniveaus vast voor elk beroep en gebied, van Niveau I (instap) tot Niveau IV (volledig bekwaam). De werkgever kiest het niveau dat bij de vereisten van de baan past.
Waar de banen zijn
- Des Moines, IA4
- Houston, TX3
- San Antonio, TX2
- Jersey City, NJ2
- Cedar Rapids, IA2
- McKinney, TX1
- Huntersville, NC1
- Tempe, AZ1
- Whippany, NJ1
- Plano, TX1
- Hartford, CT1
- Marion, IA1
- Wilmington, DE1
- Maricopa, AZ1
Beroepen
Laatste aanvragen
| Functietitel | Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $87.651 Niveau I | Maricopa, AZ | 25 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $85.197 Niveau I | Houston, TX | 17 feb. 2025 | 24 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| IT Systems Engineer | $103.314 Niveau II | Marion, IA | 9 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| IT Systems Engineer | $103.314 Niveau II | Cedar Rapids, IA | 25 nov. 2024 | 26 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Java Developer | $125.653 Niveau III | Wilmington, DE | 5 nov. 2024 | 11 nov. 2024 | Gecertificeerd |
| Solutions Architect – 5G Core | $113.422 Niveau III | San Antonio, TX | 13 feb. 2024 | 25 mei 2024 | Gecertificeerd |
| Quality Assurance Analyst/Tester, Sr | $98.155 Niveau II | Hartford, CT | 15 sep. 2023 | 18 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| Golang Developer | $85.197 Niveau I | Whippany, NJ | 15 jun. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| Sr .Net Developer | $98.904 Niveau II | Plano, TX | 20 apr. 2023 | 27 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Backend Java Engineer | $98.904 Niveau II | McKinney, TX | 10 mrt. 2023 | 3 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| Solution Architect – 5G Core | $106.725 Niveau III | San Antonio, TX | 14 feb. 2023 | 20 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Java Microservices Developer | $124.800 Niveau II | Huntersville, NC | 13 feb. 2023 | 20 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Golang Developer | $85.197 Niveau I | Jersey City, NJ | 27 jan. 2023 | 30 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $74.443 Niveau I | Tempe, AZ | 17 jan. 2023 | 23 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Golang Developer | $85.197 Niveau I | Jersey City, NJ | 13 jan. 2023 | 25 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| IT Developer | $103.314 Niveau II | Cedar Rapids, IA | 10 jan. 2023 | 16 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $85.467 parttime · Niveau II | Des Moines, IA | 10 jan. 2023 | 10 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| Business Analyst | $85.467 parttime · Niveau II | Des Moines, IA | 4 jan. 2023 | 9 jan. 2023 | Ingetrokken |
| Business Analyst | $85.467 parttime · Niveau II | Des Moines, IA | 4 jan. 2023 | 9 jan. 2023 | Ingetrokken |
| Software Developer | $85.467 Niveau II | Des Moines, IA | 12 dec. 2022 | 15 feb. 2023 | Gecertificeerd |
| Java Developer | $90.522 Niveau II | Houston, TX | 30 sep. 2022 | 3 okt. 2022 | Gecertificeerd |
| Software Engineer | $90.522 Niveau II | Houston, TX | 30 sep. 2022 | 3 okt. 2022 | Gecertificeerd, ingetrokken |
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).